İbrahim Tatlıses Manisa’da da tekerlekli sandalyeyle konser verdi: Hastaniçin nasıl kaçtığını anlattı

KimDemis

Aktif Üye
Muğla’nın Bodrum ilçesinde geçirdiği trafik kazasında ayak tarak kemiklerinde kırıklar olan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, Manisa’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yıl dönümü aktiflikleri kapsamında konser verdi.

Şehzadeler ilçesindeki Manisa Valiliği önündeki konser alanı, saatler evvelden doldu.

Tatlıses, Muğla konserinin akabinde Manisa’da da ayakları sargılı bir biçimde tekerlekli sandalyeye oturarak hayranlarına müzik söylemiş oldu.

Performansıyla beğeni toplayan Tatlıses, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Oturduğu yerden verdiği konserinde, seyirciye karşı ayaklarını uzatmak zorunda kaldığından dolayı hayranlarından özür dileyen Tatlıses, kaza daha sonrası hastanede yaşadıklarını anlattı.

Tatlıses, “vakadan 1 buçuk saat daha sonra baktım bir telefon. Dediler ki ‘Cumhurbaşkanı arıyor’, dedim Allah Allah nereden duymuş.

Halbuki tüm dünya duymuş, benim haberim yok. daha sonra dedi ki ‘Devlet Bey’in de selamı var, geçmiş olsun dileklerini iletiyor’ dedi.

Allah ikinizden de razı olsun dedim. Bana en büyük moral oldu.

Gece hastaniçin kaçtım. Niçin kaçtım. Yatakları dar abi, 1 metre. Ben ayakları dikeceğim, sabaha kadar yatacağım.

Allah Allah, nasıl yatacağım. Hindi üzere oldum, kaçtım direkt meskene.

Bu ortada ben de artık Manisalı oldum. Burada 5 tane dairem var. Başta Allah’ın ve sizlerin yardımıyla oldu bu. Sizler bana vermeseniz ben nereden bulayım parayı. Mağaradan gelen adamın nereden parası olsun” dedi.

Tatlıses’in hastane anısı hayranlarını güldürdü.

Konser daha sonrası Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Tatlıses’e armağanlar takdim etti.