2023 orman kampını kim sallıyor? Tabii ki, Berlin’den iki kadın

KimDemis

Aktif Üye
Ev
RTL
2023 orman kampını kim sallıyor? Tabii ki, Berlin’den iki kadın

Berlinliler Jana Pallaske ve Djamila Rowe, orman kampında sohbet konuları sunuyor. Aksi halde yeni sezon çok umut verici başlıyor.

Anne Vorvorringer

İyi ruh hali uzun sürmez: Cosimo Citiolo, Lucas Cordalis, Claudia Effenberg, Papis Loveday, Verena Kerth, Djamila Rowe, Markus Mörl, Jana Pallaske, Tessa Bergmeier, Jolina Mennen, Cecilia Asoro ve Gigi Birofio (soldan sağa) orman kampı 2023 katılımcıları

İyi ruh hali uzun sürmez: Cosimo Citiolo, Lucas Cordalis, Claudia Effenberg, Papis Loveday, Verena Kerth, Djamila Rowe, Markus Mörl, Jana Pallaske, Tessa Bergmeier, Jolina Mennen, Cecilia Asoro ve Gigi Birofio (soldan sağa) orman kampı 2023 katılımcılarıRTL/Stefan Thoyah

Orman kampı, bir yıldır görmediğiniz eski bir dostu ziyaret etmeye benzer. Ama bir yıl ne çabuk geçiyor! Ve aslında çok uzun zaman önce olması önemli değil, sonuçta birbirinizi içten dışa tanıyorsunuz ve nerede durduğunuzu biliyorsunuz. Ratzfaz geri döndün ve birlikte sohbet ediyorsun, küfür ediyorsun, gülüyorsun.

Orman kampı, resmi format başlığı: “Ben bir yıldızım – beni buradan çıkarın!” bu yıl 16. baskısına gidiyor. Pirinç, fasulye ve Dr. Bob, bundan sonra kasvetli mevsimi biraz aydınlat. Ve lineer televizyonun hala çalışabileceğini gösteriyor. Tabii ki, RTL’nin uzun süredir devam eden isabetine dahil olmak istemeniz şartıyla.

Üç Corona yılından sonra, yeni bir moderasyon ikilisi ile ilk kez Avustralya ormanında tekrar gerçekleşecek. Başından beri orada olan tunik giyen çok amaçlı silah Sonja Zietlow’a ek olarak, Jan Köppen görevi Daniel Hartwich’ten devraldı. İlk bölümde, 39 yaşındaki katı hocasının çalışkan öğrencisi gibi görünüyordu. Ama öyle olsun.

Moderatörler: Jan Köppen ve Sonja Zietlow, sahilde yıldızlarla ilk buluşmada

Moderatörler: Jan Köppen ve Sonja Zietlow, sahilde yıldızlarla ilk buluşmadaRTL/Stefan Thoyah

Her yıl orman testlerinde mücadele eden ve her türlü iğrenç yemeği yemek zorunda kalan az çok öne çıkan adaylar zaten daha heyecan verici. Bu kez, birkaç yıllık çöküşün ardından, kamp sakinleri, özellikle ikisi Doğu Berlin kökenli olan kadın sakinler, yeniden umut vaat ediyor.

Jediyess takma adıyla da görünen, ancak gösterinin başlamasından kısa bir süre önce adını Jana Urkraft olarak değiştirmeye karar veren aktris Jana Pallaske, Treptow’da doğdu. Eski “elçilik fahişesi” Djamila Rowe, Lichtenberg’de doğdu. Claudia Effenberg ve Verena Kerth de dedikodu, dedikodu ve küfür neşesini temsil eden kulağa hoş gelen isimler.

Ormana hoş geldiniz: Jan Köppen, önde gelen düzineyi ilk orman testine davet ediyor.

Ormana hoş geldiniz: Jan Köppen, önde gelen düzineyi ilk orman testine davet ediyor.RTL/Stefan Thoyah

Erkekler tarafında, 2019’da hayatını kaybeden babası Costa Cordalis, IBES’in ilk bölümünde ormanın kralı seçilen şarkıcı Lucas Cordalis öne çıkıyor. Katılımcı alanı, realite yıldızlarının, modellerin ve etkileyicilerin yanı sıra daha yaşlı izleyiciyi hizada tutması gereken bir adayın olağan karışımı ile tamamlanır. Martin Semmelrogge müsait olmadığı için, NDW şarkıcısı Markus Mörl (“Eğlenmek istiyorum”) bu sefer bu görevi üstlenmek zorunda kalacak. En azından, orman tacının başlangıcında pek çok hırs gösterdi (“Hasırlar istiyorum!”).

Ancak Jana Pallaske’nin sergilediği ezoterik-ruhsal performansla rekabet edemedi. Saçında çiçekler ve hippi sabahlığıyla her zaman sırıtan 43 yaşındaki, sahildeki tanıtım turlarında önce karayı ve okyanusu selamlayarak kendini etkili bir şekilde duyurdu. Görünür bir şekilde kafası karışmış olan Claudia Effenberg, “O benden tamamen farklı bir cins,” dedi. Muhtemelen ilginç tartışmalarımız olacak. Elbette bu yetersiz bir ifade: Pallaske zaten sinirler için en iyi potansiyeli vaat ediyor.

Tüm temel gücünüzü bir kez daha toplayın: Berlin'den Jana Pallaske uçaktan atlamak zorunda.

Tüm temel gücünüzü bir kez daha toplayın: Berlin’den Jana Pallaske uçaktan atlamak zorunda.RTL/Stefan Thoyah

Aynı zamanda, pragmatik ve çelik olduğunu kanıtlıyor, şarkı söylerken kamp ateşini yaktı ve daha önce ormana tandem paraşütle atlamayı uçan renklerle tamamladı. İnişten sonra o kadar şaşkındı ki ağlamak zorunda kaldı: “Uzun zamandır yaptığım en güzel şey. Dünya çok güzel. Dünyanın ne kadar güzel olduğu tek kelimeyle karşı konulamaz.” Yükseklik korkusundan mustarip olmasına rağmen yine de uçaktan düşen ve ortalama bir “Ben buradayım” diyerek tüm sahneye gereken çekişi veren Djamila Rowe biraz canı sıkkın hissetti. onun hakkında

Zaten göz ardı edilemeyeceği için Rowe, düzenli olarak göğüsler ve dudaklar, “tek bir şantiye” ile uğraştığını belirtti. 55 yaşındaki bu kadar açık sözlü ve aynı zamanda kendi kendisiyle alay etme yeteneğiyle izleyicilerin kalbini kazanmak için en iyi koşulları yarattı.

“Almanya’nın Bir Sonraki Top Modeli”nin dördüncü sezonundan tanınan, programda cesurca ilerlediği ve böylece orman kampını sohbete dahil ettiği Tessa Bergmeier’in başlangıcı da umut vericiydi. 33 yaşındaki vegan, tüketim için domuz penisi ve boğa testisi sunan bir formatla pek iyi gitmiyor. Bergmeier’in kamptaki meslektaşı Gigi Birofio “biftek havasında” olduğunda, model hemen “Ex on the Beach” adayını Twitter’da daha eğlenceli olamayacak bir et ve iklim tartışmasına dahil etti.

Bergmeier ayrıca Claudia Effenberg ve gösteriden önce bile bir vegan yüzünden yemeksiz kalmak zorunda kalırsa bunun “herkes için son derece rahatsız olacağı” tehdidinde bulunan Verena Kerth ile tartışmalara girdi. Isıracak bir şey bulamazsam kırıntılar uçabilir.” Bergmeier kararlıydı: “Hayvan yememek bir sınır değil, benim etik ve ahlak anlayışım bu. Nasıl birileri insanları yemez gibi bir tavır sergiliyorsa ben de canlıları yemek istemiyorum” diyen “Sezonun tüm orman testleri için önerildiği açık.