Akşener: Ben bir sav ile geziyorum…

mudhaber

Aktif Üye
Halka seslenen YETERLİ Parti başkanı Meral Akşener, “Ben bir sav ile geziyorum. O da şu: Seçmen velinimet olsun diye. Ardımda (arka tarafında duran bireyleri eliyle göstererek) eski siyasetçiler var. bu biçimde seçmen velinimetti. Hazır olda mıydı bütün partiler karşınızda? Hazır oldaydı. İşte onu bir daha canlandırmak için geziyorum” dedi.

GÜZEL Parti Genel Lideri Meral Akşener, ilçe ilçe sürdürdüğü esnaf ziyaretlerine bugün Kırşehir’de devam etti.

Akşener’in buradaki birinci durağı Akpınar ilçesi oldu. Vatandaşın meselelerini ve taleplerini dinleyen Akşener, kendisini takip eden vatandaşlara da hitap etti.

“EMİR DEMİRİ KESER”

“Başbakan Meral” sloganlarıyla karşılanan Akşener, şu tabirleri kullandı;

*Bugün ben esnaf gezip başka ilçemize gidecektim. daha sonra da iftar yapacağız merkezde. Ancak ben bir sav ile geziyorum.

*O da şu: Seçmen velinimet olsun diye. Gerimde (arka tarafında duran bireyleri eliyle göstererek) eski siyasetçiler var. bu biçimde seçmen velinimetti. Hazır olda mıydı bütün partiler karşınızda? Hazır oldaydı.

*İşte onu bir daha canlandırmak için geziyorum. Sizin kaygılarınızı kamuoyuna mal etmek için geziyorum. Kutuplaştırmanın dışına çıkarmak için geziyorum. Fakat bir şey oldu. Bütün programımız, esnaf ziyareti daha sonrası devam etmekti. Muhtarım dedi ki, ‘Çık sandalyenin üzerine el salla.’ (Gülerek) Biz de dedik ki, ‘Emir demiri keser…’ ve çıktık.