Alakaya Girdiği Sahneleri Çekerken Kesinlikle Eşine İzlettiğini İtiraf Eden Oyuncunun Bi’ Tuhaf Öyküsü

amerikali

Yeni Üye
İngiltere’nin en ünlü oyuncularından biri olan Catherine Tyldesley geçtiğimiz günlerde eşi Tom Pitfield hakkında yaptığı bir yorumla gündeme geldi. Cinsel içerikli sahneleri çektiği vakit eşini de kesinlikle sete çağırdığını söyleyen oyuncunun itirafları sizi de şaşırtabilir… ????

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/tv/17996908/…

İngiltereli ünlü oyuncu Catherine Tyldesley’i aranızda tanıyanlar olabilir.

Kendisi ülkesinin en ünlü televizyon programlarından biri olan Coronation Street’in yıldızı!

38 yaşındaki ünlü oyuncu yalnızca mesleğiyle değil, evliliği ve ilgi itiraflarıyla da sık sık gündeme geliyor.

2016 yılında Tom Pitfield ile evlenen Catherine, Tom’dan evvelki tüm bağlarının mesleği ve kıskançlık niçiniyle bittiğini söylüyor.

www.hellomagazine.com

Ayrıyeten bomba bir itirafta bulunarak münasebete girdiği sahneleri eşinin her vakit izlediğini, hatta erkeklerden taktik aldığını söylüyor!

Üstelik çekimlerdilk evvelki akşam eşine durumları gösteriyor ve nasıl göründüğünü bile soruyormuş.

“bu biçimde oturduğumda popom daha mı hoş görünüyor üzere sorular soruyorum daima. O da sağolsun yardımcı oluyor.”

Bu durum, çiftin içinde hiç bir meşakkat yaratmıyormuş. Hatta tersine Tom her vakit mantıklı ve eleştirel yaklaşıyormuş eşinin işlerine.

Pandemide orta verdikten daha sonra yine televizyon ekranlarına dönerken aylar daha sonra birinci sefer bacaklarını tıraş ettiğini, eşinin kendisiyle dalga geçtiğini de anlatıyor Catherine.

Ayrıyeten ikilinin Alfie isimli 7 yaşında tatlı mı tatlı bir oğulları var. Catherine gelecek aylarda bir doğum daha yapacak!

Catherine hamilelik mühletince hayli sık rahatsızlandığı için oğullarının bakımıyla büsbütün Tom ilgileniyormuş.

“Düşündükçe ağlayasım geliyor, Tom neredeyse tek başına hem anne hem babalık yapıyor aylardır.”

Hamilelik doğal ki Catherine’in mesleğini de etkilemiş. Durumundan dolayı hayli uygun iş tekliflerini reddetmek zorunda kaldığını itiraf ediyor.

“Fiziksel olarak iş yapamamaktan nefret ediyorum. Noel’de epeyce özel bir üretim teklifi vardı fakat epey hareketli olduğu için reddettim.”

‘yaşamım boyunca hiç bana gelen teklifleri reddetmemiştim. Fakat bedenimi dinlemek zorundayım.’

Siz ne düşünüyorsunuz bu itiraflar hakkında? Yorumlarda buluşalım!