Binomo, Tuğba Yurt ile İş Birliğini Duyurdu

amerikali

Yeni Üye
Türkiye’nin sevilen sanatkarlarından Tuğba Yurt, alım-satım platformu Binomo ile iş birliğini duyurdu. Sanatçı, milyonlarca defa dinlenen Benim O müziğini Binomo – Benim O’ya uyarlayarak reklam müziğini bir daha seslendirdi. Ayrıyeten Tuğba Yurt konseri için TikTok hesabı üzerinden konser bileti çekilişi düzenleyen Binomo, sanatçıyı müzikseverlerle bir ortaya getirecek. İş birliğine özel oluşturulan kareografiyle birlikte TikTok’ta yeni bir dans akımı başlatıldı.

Dünya çapında 130’dan fazla ülkeden yaklaşık 1 milyon etkin kullanıcıya sahip olan alım-satım platformu Binomo, sevilen müzikçilerle yaptığı iş birlikleriyle finans bölümüne farklı bir ritim kazandırmaya devam ediyor.

Türkiye’nin sevilen sanatkarı Tuğba Yurt, alım-satım platformu Binomo ile iş birliğini duyurdu. Sanatkarın 2021 yılında çıkan ve milyonlarca şahsa ulaşan Benim O isimli kesimi Binomo’nun yeni kampanyası kapsamında Binomo – Benim O biçiminde uyarlandı. Yurt, tanınan müziğini uyarlanan haliyle seslendirmek için mikrofonun karşısına geçti. Ayrıyeten Binomo, sanatkarın müziklerini müzikseverlerle buluşturmak ismine başta İstanbul’da olmak üzere Türkiye’nin farklı kentlerinde gerçekleşecek olan Tuğba Yurt konserleri için TikTok üzerinden konser bileti çekilişi başlattı. Çekiliş kararında 15 farklı müziksevere iki kişilik Tuğba Yurt konser bileti verilecek. bu biçimdece toplamda 30 kişi, Tuğba Yurt konserinde sevdikleriyle birlikte doyasıya eğlenecek. Kazananlar içinden iki kişi sahne gerisinde sanatkarla bir ortaya gelme fırsatı elde edecek. Çekilişin sonuçları Binomo’nun resmi TikTok hesabında duyurulacak.

Binomo – Benim O dans kareografisiyle TikTok’ta heyecan uyandıracak

Binomo – Benim O müziğine özel profesyonel dans sanatkarlarının katkılarıyla hazırlanan dans kareografisiyle, alım-satımın ritmini değiştirecek. Müziğin kelamlarıyla uyumlu olarak hazırlanan kareografide binlerce TikTok kullanıcısı #BinomoBenimO hashtag’iyle dans akımına katılacak. Yurt, en epeyce beğendiği beş TikTok paylaşımını resmi Youtube hesabında bir daha paylaşacak.

Binomo – Benim O müziği yeni versiyonuyla fazlaca sevilecek

Çevrimiçi alım-satım platformu Binomo ile iş birliği hakkında görüşlerini bildiren Tuğba Yurt, ‘’ Dünya genelinde bilinen bir markayla iş birliği içerisinde yer almaktan epeyce memnunum. Benim O müziği paylaşıldığı 2021 yılından bu yana milyonlarca kişi tarafınca sevilen ve dinlenilen bir modül oldu. Benim için de pek kıymetli bir yere sahip olan Benim O müziğimi Binomo ile iş birliğimiz kapsamında Binomo – Benim O kelamlarıyla bir daha seslendirdim. Markanın kimliğiyle de müziğimin yeni versiyonu pek uyuştu. başlatmış olduğumız TikTok dans akımıyla birlikte proje oldukça eğlenceli bir hale geldi. Çok keyif aldığım bir iş oldu. Şarkıyı bu haliyle paylaştığımız için hayli heyecanlıyım. Sevenlerimin de parçayı seveceğini düşünüyorum.’’ dedi.

Binomo, yatırım yapmak isteyenlerin diledikleri yer ve vakitte varlıkların fiyat hareketlerine dair kestirimler yaparak gelir elde etmesini imkan tanıyan alım-satım platformu olarak öne çıkıyor. Kullanıcılar Binomo’da, yatırım yapmaya başlamadan evvel demo hesap oluşturarak finansal tahlil hakkında alıştırma yapabiliyor. Pahalı metaller ve döviz üzere farklı kategorilere alım-satım yapılabilen platforma yatırım tecrübesi olan ya da olmayan herkes katılabiliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı