Deren Talu, Pelin Karahan ve Ege Kökenli Elidor İçin Bir Ortada

amerikali

Yeni Üye
Deren Talu, Ege Kökenli ve Pelin Karahan Elidor’un yeni serisi “Sülfatsız Elidor Collagen Blends” için bir ortaya geldi. Cilt bakımından ilham alarak hazırlanan farklı eser içeriklerine sahip seride Pelin Karahan “Always Young”; Deren Talu “Moisture Boom”; Ege Kökenli “Goodbye Hairfall” mamüllerinin marka yüzü oldu.

Kampanyanın fotoğraf çekimi için stüdyoda buluşan Deren; Moisture Boom pembesi, Ege; Goodbye Hairfall turuncusu ve Pelin ise Always Young mavisi kıyafetleriyle kamera karşısına geçti. Çekimde eğlenceli anlar yaşayan üçlü, beğenerek kullandıkları saç bakım mamüllerinin marka yüzü olmaktan memnunluk duyduklarını söylemiş oldu.

“Kendime ayırdığım vakitte yaptığım şahsi bakım rutinlerim güne daha enerjik ve olumlu başlamamı sağlıyor.”

Deren Talu
, “Elidor her vakit epeyce sevdiğim ve kullandığım bir marka. birlikte iş birliği fırsatımız olması beni epeyce heyecanlandırdı. Konutta yaptığım saç bakım rutinim benim için epeyce kıymetli. Hatta kardeşim Derin’le bir arada saç bakım rutinimiz vardır. birlikte fazlaca keyifli vakit geçiriyoruz saç bakımı yaptığımız vakit içinderda. Kendime ayırdığım vakitte yaptığım şahsi bakım rutinlerim güne daha enerjik ve olumlu başlamamı sağlıyor, bu yüzden vazgeçilmezim.”

“Çok keyifli bir grupla olağanüstü bir iş birliğine imza atıyoruz.”

Ege Kökenli
: “Biz bayanlar için saç hayli değerli ve saçlarımız his durumuzu bile epeyce etkiliyor. Saç bakım rutinimde nemlendirici, onarıcı ve dolgunlaştırıcı bakım içeriği olan saç bakım eserleri kullanarak saçımın sıhhatini koruyorum. Elidor ile iş birliğimizde bu kadar enerjik bir grupla olağanüstü bir işe imza attığımız için epey memnunum.”

“Her vakit genç ve dinamik olmaya çalışıyorum.”

Pelin Karahan:
Elidor’un premium Always Young serisini kendimle fazlaca bağdaştırıyorum. “Always Young ismi üstünde ‘her vakit genç’, ben de her vakit genç ve dinamik olmaya çalışıyorum. ötürüsı ile serinin ismini kendimle hayli özdeşleştiriyorum. Bu premium seri için kamera karşısına geçtiğimde de dinamik, şahane bir grupla hayli keyifli bir gün geçirmiş olduk.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı