Dünyaca Ünlü Yıldız Monica Bellucci’ye Manalı Armağan

amerikali

Yeni Üye
Piu Entertainment ve Şiddetli PSM iş birliğiyle 21 ve 22 Nisan tarihlerinde İstanbul’da sahneye çıkacak ünlü yıldız Monica Bellucci, Piu Entertainment ortakları Raif İnan ve Cemil Demirok ile bir ortaya geldi. Sanatkara dünyaca ünlü Türk soprano Leyla Gencer’in biyografisi “Bir Prima Donna’nın Öyküsü” ve yapıtlarından oluşan kayıtlar armağan edildi.

Piu Entertainment’in ortakları Raif İnan ile Cemil Demirok, Monica Bellucci’nin İstanbul Güçlü PSM’deki performansı öncesinde sanatkarla bir ortaya geldi. Monica Bellucci ile prova öncesi buluşan İnan ve Demirok, sanatkara dünyaca ünlü Türk soprano Leyla Gencer’in biyografisi “Bir Prima Donna’nın Öyküsü” ve yapıtlarından oluşan kayıtların olduğu bir CD ikram etti. Maria by Callas gösterisi öncesinde farklı sopranoların hayatlarını ve yapıtlarını araştırdığını söz eden Monica Bellucci, Leyla Gencer’in kendisinde özel bir yeri olduğunu belirtti ve şunları söylemiş oldu: “Maria by Callas performansım için uzun müddet hazırlık yaptım. Bu süreçte tüm dünyadan sopranoların hayatlarını öğrendim ve yapıtlarını dinledim. Tüm dünyanın ortak bedeli bu sanatkarlar içinde elbet Leyla Gencer en değerli isimlerden biri. Bu manalı armağan için PIU Entertainment grubuna hayli teşekkür ederim.”

Sinema mesleğindeki muvaffakiyetini sahne sanatlarındaki performansıyla sürdüren Monica Bellucci, “Maria Callas: Mektuplar ve Anılar” oyunu ile Piu Entertainment ve Güçlü PSM iş birliği ile izleyenleriyle buluşacak. Bellucci, PIU Entertainment’in 10. yılındaki özel etkinlikler kapsamında 21-22 Nisan tarihlerinde İstanbul’da, 24 Nisan’da ise Londra’da sahneye çıkacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı