Hadise’nin akabinde Çağla Şıkel de ‘psikolojik şiddet gördüm’ dedi

mudhaber

Aktif Üye
Hadise ile Mehmet Dinçerler’in ayrılığı magazin gündeminde ik sırada yer aldı.

Ayrılma sebebini “Psikolojik şiddet gördüm” biçiminde açıklayan Hadise, boşanma davası açtığını duyurmuştu.

Konuya ait bir açıklama da ÇağlaŞıkel’den geldi.

Ünlü model ve oyuncu Şıkel, Bursa’da marka yüzü olduğu mağazanın açılışına katıldı.

Aşk savlarına karşılık verdi

Davetlilerle yakından ilgilenen Şıkel, bir süre daha sonra basın mensuplarının karşısına geçti.

Burada soruları yanıtlayan hoş oyuncu, Tolga Akiş ile aşk savlarına karşılık verdi.

“yaşamımda kimse yok”

Şıkel, “Sorulmadan yapıldığı için haberler, bu manada hayli kırgınım. Keşke sorulsaydı ve haber yapılsaydı da benim ailem, beni sevenler, arkadaş etrafım maruz kalmış olmazdı. Haber yapıldıktan daha sonra sorulması bence epey saçma bir şey. Fakat ömrümde kimse yok. Geçen gün de bir arkadaş ortamında daima beraberydik, Burak vardı, Tolga vardı Edis vardı. Biz daima görüşen insanlarız. bu biçimde bir şey asla olamaz. Sormadan inatla bu biçimde bir şeyi yazmaya devam ediyorlar. Buyurun yazsınlar. Bu benden bir şey götürmez, bana bir şey getirmez. Zira palavra, olmayan bir şey, var olmayan bir şey. Bu senaryotik bir şey, bu sebeple de beni zerre kadar ilgilendirmiyor bu yazılanlar.” diye konuştu.

İtirafta bulundu

Psikolojik baskı gördüğü sebebi öne sürülerek boşanma davası açan Hadise’yle ilgili fikirlerini de lisana getiren Çağla Şıkel, samimi bir itirafta bulundu.

“Ben de ruhsal şiddete maruz kaldım”

Ünlü model, “Ben hiç fizikî şiddet yaşamadım, kimse de yaşamasın. Fakat ruhsal şiddeti farkında olmadan birbirimize, ailemize uyguluyoruz. Ben de ruhsal şiddete maruz kaldım lakin bunu epey daha sonradan fark ettim. ötürüsıyla her alakada empati kurmak önemli” sözlerini kullandı.

ÖTe yandan genç model geçtiğimiz aylarda Didem Sarı’nın, eski eşi İzzet Antebi ve yakın arkadaşı Çağla Şıkel’in bildirilerini ifşa etmişti.