Haluk Levent’ten farklı konser: Sahnede üşüyünce girdiği kahvehanede müzik söyleyip kağıt oynadı

KimDemis

Aktif Üye
Sanatçı Haluk Levent, İpsala’nın kurtuluşunun 100’üncü yıl dönümü aktiflikleri kapsamında İpsala’daki Cumhuriyet Meydanı’nda sahneye çıktı.

Hava sıcaklığı 8 derece olarak ölçülürken, dinleyenler soğuk havaya aldırış etmeden Haluk Levent’in müziklerine eşlik etti.

Haluk Levent, sahnede ‘Aşkın mapushane’ müziğini söylemiş olduği sırada üşüyünce, elinde mikrofonla yakındaki bir kahvehaneye girdi.

Levent, bir yandan müzik söylerken, bir yandan da kahvehanede bulunanlarla kağıt oynadı.

Haluk Levent, konser sonunda bu imgeleri toplumsal medya hesabından da paylaştı.

Haluk Levent, ‘yaşamımdaki en enteresan konser’ başlığıyla yaptığı paylaşımda, “Az evvel İpsala’da ‘100. yıl kurtuluş günleri’ kapsamında bir konser verdim. Hava o kadar soğuktu ki yan taraftaki kahveye müzik söyleye söyleye daldım. Bir taraftan şarkıyı kesmeden söylemiş oldum bir taraftan pişti oymadım ve son papaz ile pişti yaptım” sözlerine yer verdi.

Levent’in paylaşımı fazlaca sayıda beğeni ve yorum aldı.