her insanın Karşı Cinste Cazibeli Bulmasına Karşın Kendilerine İtici Gelen Davranışları Paylaşan 18 Kişi

amerikali

Yeni Üye
Reddit’te ‘Herkese cazip gelmesine karşın sizi iten özellikler neler?’ sorusuna biroldukça kullanıcıdan enteresan karşılıklar gelmiş. Bakalım bu özellikleri siz de itici bulacak mısınız… ????

Kaynak: https://www.reddit.com/r/AskReddit/co…

1. “Dirty talk sevmiyorum, karşımdaki insanın bana müstehcen konuşmaya çalışırken hakaret etmesi hoşuma gitmiyor. Bir defasında kendimi tutamayıp kahkaha atmıştım hatta.”

2. “Naz yapılmasından hiç hoşlanmıyorum… Açık ve dürüst bir bağlantısı her türlü tercih ederim.”

3. “Sosyal medyada ve bilhassa TikTok’ta yarı çıplak görüntülerle ilgi çekmeye çalışanlar hiç seksi değil, tam bilakis itici.”

4. “Yemek yerken seksi olmaya çalışmak, yatağa krem şanti getirme üzere fantezileri anlamıyorum. Bırakın yiyecekler mutfakta dursun…”

5. “Başka beşerlerle yakınlaşıp beni kıskandırmaya çalışması hayli acınası geliyor. Kıskanacağıma kendi yoluma bakarım.”

6. “Sürekli naz yapan, ne isteyip istemediği bile aşikâr olmayan bayanlardan uzak duruyorum.”

7. “heybetli iç çamaşırları almak boş yere para harcamaktan öbür bir şey değil, cazibeli de gelmiyor ayrıyeten.”

8. “Yatakta çok reaksiyon veren ve bağıran insanları sevmiyorum.”

9. “Estetik bağımlısı bayanlardan hiç hoşlanmıyorum.”

10. “Kadınların birden fazla değerli ve heybetli armağanlardan hoşlanıyor ancak ben bu biçimde şeyler aldığımda kendimi karşı tarafa borçlu hissediyorum.”

11. “Kıskandırmayı geçtim, bir ortalar konuştuğum adam farklı bayanları kendisi için ‘yarışmasından’ hoşlandığını söylemişti, o an soğudum kendisinden.”

12. “Aşşşırı kaslı erkeklerden hoşlanmıyorum, hoşlanamıyorum. Alışılmış ki onların kendi tercihi lakin bayanlardan fazlaca başka erkekleri etkilemek için kas yapıyorlarmış üzere geliyor.”

13. “Dominant, maço ve sahiplenen erkeklerden hoşlanıyor birden fazla bayan. Ben karşı tarafla yavaş yavaş, hürmet çerçevesi ortasında birbirimizi tanımayı tercih ederim.”

14. “Çocuk üzere konuşup davranma akımından tiksiniyordum. Sonucunda hepimiz kocaman insanlarız…”

15. “Kavga ettikten daha sonra öpüşüp sevişerek barışma fikrinden hiç hoşlanmıyorum. O an karşımdaki şahsa kızgınlığım dinmiyor, görmek bile istemiyorum.”

16. “Eşimi epey seviyorum lakin birlikte duş almaktan hoşlanmıyorum. Birbirimizden başka vakit geçirebildiğimiz tek yer banyo aslına bakarsanız.”

17. “Topuklu ayakkabılar fazlaca abartılıyor, spor ayakkabı giyen bayanları tercih ederim.”

18. “Kadın erkek demeden her insanın zenginleri sevdiğini biliyorum ancak daima mal varlığından bahseden beşerler bomboş geliyor bana.”

Pekala size cazibeli yahut itici gelen özellikler neler? Yorumlarda paylaşın!