İnanç Kıraç: Özel hayata hürmet lütfen

mudhaber

Aktif Üye
Oyuncu İnanç Kıraç ile genç sevgilisinin samimi imajları hayli konuşulmuştu.

Kıraç, eşiyle resmi bir biçimde boşanamadan sokak ortasında yeni sevgilisiyle samimi imgeler vermiş hatta dudak dudağa öpüşmüştü.

Ünlü isim ile Başak Kıraç’ın 12 yıllık evliliklerinin, basına da yansıyan bu kareler niçiniyle bittiği argüman edilmişti.

bir müddetdir ‘ihanet’ savına sessiz kalmayı yeğleyen İnanç Kıraç’tan reaksiyon geldi.

Usta oyuncu, toplumsal medya hesabı üzerinden şu açıklamayı yaptı:

“Özel hayata hürmet lütfen!

“Boşanma son nokta”

Daha evvel özel ömrümle ilgili çıkan haberlere sessiz kalmıştım fakat bir daha benzeri haberler çıkınca işin doğrusunu yazmak istedim. Bir bağın, bir evliliğin bitmesi boşanmadan epeyce evvel oluyor, boşanma son noktadır.

Çiftler kimi vakit anlaşamaz ve bağları bitebilir. Biz de mutabakatlı olarak boşandık, hürmet ve sevgi çerçevesinde kızımızın ebeveynleri olarak kalacağız.

“Yaşlar hakikat değil”

Çıkan haberler beni olduğu kadar ailemi de üzmekte. Ayrıyeten benim ve kız arkadaşımın yaşları ve kız arkadaşım ile aramdaki yaş farkına ait haberler de gerçeği yansıtmamaktadır. Ben 54 yaşındayım.

Sizlerden özel hayatıma hürmet gösterilmesini rica ediyorum. Açıklamalarımdan daha sonra çeşitli yayın organlarında ve mecralarda yanlışlı ve gerçek dışı yayın yapan şahıslardan de gereği itinası göstermelerini bekliyorum.”