İrem Derici Bursa’da hayranlarıyla buluştu

mudhaber

Aktif Üye
Bursa’da sahne alan İrem Derici, performansları ve sahne gösterileriyle büyük beğeni topladı.

Bursa’ya olan sevgisini de lisana getiren Derici, “Buraya gelince kanım kaynıyor, Bursa seçilmiş kentim benim. Hakikaten size aşığım. Bursalı olamadım, Bursa’da doğmadım ancak bir daha geleceğim.” dedi.

Hoş müzikçi ayrıyeten, Bursa’nın kendisine uğurlu geldiğini lisana getirerek, 1 ay içerisinde de aşkı bulacağını söylemiş oldu.

‘Yansın Geceler’ müziği ile konserine start veren müzikçiye Zafer Tunç ve takımı dans koreografileri ile eşlik ederken Bursalılara adeta müzik şöleni yaşattı.

Sahnedeki performansının yanı sıra, danslarıyla da dikkatleri üzerine çeken Derici, geçmişten günümüze lisanlara pelesenk olan müziklerini seslendirdi.

‘Yazsın Bana’, ‘Acemi Balık’ ve ‘Tektaş’ isimli hit müziklerini, şahane performansıyla sergileyen İrem Derici, sahnesiyle tam not aldı.

Kendimi Bursa’ya ilişkin hissediyorum

Şarkı ortalarında dinleyiciler ile sık sık sohbet eden Derici, Bursa hayranlığını lisana getirdi. Derici, “Bursa’yı hayli seviyorum. Benim üzere meczuplar fazlaca burada. İlişkin hissediyorum kendimi. Zira her vakit diyorum dünyayı normaller değiştirmeyecek, olağandışı olmak en uygunu. Ben değil siz de beğenilen geldiniz bu biçimde. Sıradaki müzik toplu beddua müziği, haydi bakalım.” diyerek ‘Acemi Balık’ müziğini seslendirdi.

Son vakit içinderın en epey dinlenen müzikleri içinde bulunan ‘Bi Tek Ben Anlarım’ müziğini sevdiğini lisana getiren Derici, “2022 yılının aşk müziği bence bu müzik. Dinlerken, bu şarkıyı Köfn okumasaydı kesinlikle benim müziğim olurdu. Şarkıyı dinlerken aşık olmak istiyorum.” diyerek beğenisini belirtti.

“Size pavyon açarım ben”

Ünlü müzikçi İrem Derici, bir röportajında pavyona gittiğini belirtmesi üzerine Bursalı sevenleri “İrem bizi pavyona götür” tezahüratında bulundu. Hoş müzikçi İrem Derici, “Size pavyon açarım ben” diye yanıtladı.

Bu anları toplumsal medya hesabından “Aşığım Size” kelamlarıyla paylaşan Derici kısa müddette binlerce beğeni ve yorum aldı.

“Bursa’ya gelince kanım kaynıyor”

Bursa’ya olan sevgisini “Buraya gelince kanım kaynıyor, Bursa seçilmiş kentim benim” diyerek lisana getiren İrem Derici, “Gerçekten size aşığım. Türkiye’nin en zeki, en kıvıl kıvıl, en meczup, en tatlı insanları sizlersiniz. Bursalı olamadım, Bursa’da doğamadım ancak bir daha geleceğim.” sözlerine yer verdi.