Kedi ve Köpekler İçin Birbirinden Kullanışlı Mama ve Su Kabı Teklifleri

KimDemis

Aktif Üye
Sen de konutunu bir patiliyle paylaşanlardan mısın? bu biçimde senin de konutunun şayet olmazsa olmazları içinde mama ve su kabı var. Yeni bir patili evlat sahiplenmeye hazırlanıyorsan ya da bir arada yaşadığın patiliye yeni birer mama ve su kabı almayı planlıyorsan bu içeriğe göz atmadan karar verme derim. Kullanışlı, pratik, uzun ömürlü ve sağlıklı mama ve su kaplarını senin için derledim. Göz atmak istersen çabucak içeriğe geçelim.

”Satın aldığınız eserlerde satıcılardan kaynaklanan sıkıntılardan Onedio sorumlu değildir.”

”Bu içerik marka işbirliği içeriyor olabilir.”

1. En hayli tercih edilenlerden biriyle başlayalım…

Kaselerin hacmi 200 mililitre olan bu kapların ahşap standını dilelersen kendin boyayarak patili dostuna ikram edebilirsin.

Göz atmak istersen burada.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Benim bebişlerim sıradan sevdi, tavsiye ederim.

2. Tasarımı hayli tatlı değil mi?

Bu tatlı mı tatlı kedi başı dizaynlı şeffaf, ikili mama ve su kabı, 15 derece eğimli olduğundan kedinin rahatça mamasını yiyebileceği ve suyunu içebileceği biçimde tasarlanmış.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Mama kabı epeyce hoş ve kaliteli! Bende görüp ablam da aldı, hayli şık.

3. Hazneli oluşuyla pek pratik…

Hazneli dizaynıyla kedi ve köpeklerin her vakit taze su içmesini sağlayan kullanışlı ve pratik bir alternatif.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Bayıldım! İki evladıma da aldım, ikisi de çabucak alıştı. Armağanlar için epeyce teşekkürler.

4. Çabucak her insanın çoğunlukla tercih etti klasiklerden…

İkili olarak gönderilen bu klasik mama ve su kabı seti, kediler ve küçük ırk köpekler için çok kullanışlı ve uzun ömürlü bir alternatif.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Kedim için aldım, epeyce kaliteli! Tavsiye ederim.

5. Cappadocia Pottery’nin bu çömlek dizaynlı kaplarına bayılmamak elde değil…

Farklı renk seçenekleri bulunan çömlek dizaynlı mama ve su kapları çok şık bir o kadar da tatlı görünüyor.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Ürünler tam istediğim boyutlarda, geldi hayli teşekkür ederim. Hakikaten hayli kaliteli! Paketlemenin tek tek yapılması ve köpük kutuda gelmesi fazlaca epeyce güzel, hiç ziyan görmemiş. Kızım rahat rahat yemeğini yiyebilecek.

6. Pleksi stant ve seramik kaplar…

Dayanıklı pleksi stant ile uzun ömürlü bir kullanım sunan bu seramik kaplar da en sevilenler içinde.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Çok hoş paketlenmişti, hasarsız geldi. çok şık bir eser, kedim de sevdi. Boyut biraz küçük üzere lakin kâfi bence. Armağanınız için ayrıyeten teşekkürler, kedim onu da epeyce sevdi.

7. Metal ayaklı bu seramik kaplar da epeyce şirin görünüyor.

Sade, şık ve tatlı mı tatlı bir dizayna sahip bu metal ayaklı, seramik mama ve su kabı kediler ve küçük ırk köpekler için pek kâfi.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Çok hoş paketlenmişti. Çok tatlı ve kaliteli bir eser. King Charles köpeğim için kâfi oldu; ancak bir tık büyüğü olsaymış epey daha yeterli olurmuş. Bu biraz daha kedilere uygun bir boyut bence. Ancak bir daha de kullanacağım; epey şık ve iş görüyor.

8. Ahşap stant ve çelik kaplar en çok tercih edilenlerden…

12 cm çapına sahip çelik mama ve su kabı kediler için uygun ve kâfi bir alternatif. Sağlam ve uzun ömürlü oluşu da tercih niçini.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Çok hoş, epeyce beğendik. Kedimizin ismini de 4 tane birden yazıp yollamışsınız. Çok teşekkür ederiz.

9. Ahşap ayaklar üzerine porselen kaplar epeyce şık değil mi?

Kediler için, görünüşüyle pek şık, derinliğiyle de hayli kullanışlı bir alternatif.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Harika! Çok beğendik. Kaselerin küçük olmasından korkuyordum, fazlaca düzgün. Paketleme harika. Bir tane daha sipariş verdim. Teşekkürler.

10. Otomatik hazneli mama ve su kabı…

Hem mama birebir vakitte su için otomatik hazneye sahip bu ikili set, kullanışlı ve pratik dizaynıyla fazlaca tercih ediliyor.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Gercekten hoşlar, ebatları da fazlaca iyi! İkram için de ayrıyeten epey teşekkür ederiz.

11. Soft renkleri ve kullanışlı tasarımı…

Altındaki kaydırmaz pedleriyle patililerin işini kolaylaştıran bu stantlı mama ve su kabı kediler ve küçük ırk köpekler için kullanışlı bir alternatif.

12. Bu akordeon kaplar hayat kurtarıyor.

Özellikle patililerle çıklan seyahatlerde neredeyse hiç yer kaplamadan her yere taşınabilen bu akordeon kaplar bizim de patili kızımızla gittiğimiz kamplarda severek kullandığımız eserlerden.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Tatil öncesi almıştım. Çok kullanışlı, mutlaka tavsiye ederim! Bir su bir de mana için aldım. Hiç yer kaplamıyor ve epey yavaşça.

Senin için seçtiğim öteki mama ve su kabı alternatiflerini buradan inceleyebilirsin.