Kedilerin Keyifle Yattığı Vantuzlu Cam Yatağı Teklifleri

KimDemis

Aktif Üye
Evini bir kediyle mi paylaşıyorsun? bu biçimde bu içerik tam sana nazaran. Son vakit içinderda her yerde karşımıza çıkan ve vantuzlarıyla cama yapışan kedi yataklarını kesinlikle görmüşsündür. Camdan dışarıyı seyretmeyi ve uyumayı fazlaca seven kedi dostlarımız için daha fonksiyonel bir eser olamazdı sanırım. Sen de kedine, keyifle vakit geçireciği vantuzlu bir cam yatağı almak istersen, en hoşları senin için derledim.

”Satın aldığınız eserlerde satıcılardan kaynaklanan problemlerden Onedio sorumlu değildir.”

”Bu içerik marka işbirliği içeriyor olabilir.”

1. Makrome bir yatakla başlayalım…

Makrome işler son vakit içinderda epeyce trend. Kedine konforlu bir alan sunarken odana da dekoratif bir imaj katacak bu makrome vantuzlu kedi yatağı çok geniş bir renk yelpazesine de sahip.

Göz atmak istersen burada.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Çok şad kaldım! Paketlenmesi epey hoş ve sağlam; sıkıntı açtık. Kızım da çabucak üstünde yerini aldı. Çok teşekkür ederiz.

2. Bu plastik olan da çok kullanışlı

Kurulumu pek sıradan olan bu yatak 15 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahip kullanışlı ve güçlü bir alternatif.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Kedim yeni doğduğunda almıştım. Sağlam ve kullanışlı! Bebeğimiz epey severek uyuyor üstünde.

3. Pekala ya bu peluş yatağa ne demeli?

Yıkanabilen ve leke tutmayan kumaşa sahip minderiyle kullanım kolaylığı sunan bu peluş yatak, kedin için de yumuşacık bir uyku saati sunacak.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Mükemmel ötesi, epeyce beğendim! İkramınız için de fazlaca teşekkür ederim.

4. Güneş banyosu için hazır!
😍

Sade lakin bir o kadar da kullanışlı ve sağlam bu yatak, kedinin güneş banyosuna eşlik edecek.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Kedim günün çoğunluğunu burada geçiriyor. 7 aylık, hala rahatlıkla yatıyor. aslına bakarsan fazlaca sağlam. ”İyi ki almışım!” dediklerimden.

5. Sıcağı seven minnoşlar bu yatağa da bayılacak!

”Sıcağı seven tüm mesken kedileri için tanım edilmez bir keyif ve uyku minderi.” Dışarıyı seyretmeyi seven minnoşlar için kullanışlı ve uzun ömürlü bir diğer alternatif.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Daha evvel kullandığım bir eser. Benim zuzular severek kullanıyor, paylaşılamıyor; ikincisini aldım.

6. Sağlam, ahşap bir alternatif de tercih edebilirsin…

Üzerinde bulunan peluş kumaşı tahta kısma sabit olduğundan kayma yapmayan bu yatak kedin için konforlu bir alan yaratacak.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Çok minnoş ve fazlaca güzel! İkram için de teşekkürler.

7. Tombişleri bile rahatça taşıyabilen, 10 kg üstü tartıya uygun bir öteki ahşap yatak…

Yumuşacık kumaşı, ahşap dizaynıyla hem konforlu tıpkı vakitte fazlaca güçlü. Tombiş kedilerin de rahatlıkla vakit geçirebileceği, 10 kilogram üstü için de uygun bir alternatif.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Bayıldılar! Paylaşmak istemiyor kedilerim.

8. Bu model, biroldukça farklı renk alternatifine sahip

Yıkanabilir peluş minderinin yanı sıra yedek minderiyle bir arada gönderilen bu minnoş yatağın birfazlaca farklı renk alternatifi içinden dilediğini seçebilirsin.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Gerçekten hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz; epeyce hoş bir eser ve kaliteli! İkramınız için de fazlaca teşekkür ederim.

9. Hamak üzere görünen makrome kedi yatağı fazlaca tatlı değil mi?

Capcanlı rengi, makrome dizaynıyla gerçek bir hamak üzere görünen bu tatlış yatak benim favorilerimden oldu.

10. Sade ve konforlu…

Minimal ve sade tasarımı, sağlam ahşap yapısı ve dilersen farklı renklerini tercih edebileceğin yumuşacık minderiyle bu yatağa da bayıldım.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Çok hoş bir yatak, kızımız hayli sevdi! Ufak armağanınız için teşekkür ederiz.

11. Ben bu örgü dizayna bayıldım!

Dilersen farklı renklerini de tercih edebileceğin bu örgü model hem hayli tatlı tıpkı vakitte çok sağlam.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Çok sağlam! Almak isteyenler tereddüt etmeden alabilir. Çok şık duruyor.

12. Son olarak, 15 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahip bir yatağa göz atalım…

5 kilograma kadar rahatlıkla taşıyabilme kapasitesine sahip bu yatak, kedin için uzun vadeli bir yatırım olacak üzere görünüyor.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Bizim beyefendi bunu bekliyormuş meğerse. Artık hiç inmiyor, etrafı kesmek için fırsat arıyormuş resmen. Bu eserle birlikte saltanatını ilan etti.

Senin için seçtiğim farklı kedi yataklarını buradan inceleyebilirsin.