Köpek Dostlarınız İçin Birbirinden Kullanışlı Mama ve Su Kabı Tavsiyeleri

KimDemis

Aktif Üye
Sen de konutunu paylaştığın bir köpek dosta sahipsen epey şanslısın demektir. Yalnızca sevgileri bile günümüzün hoş geçmesi için kâfi bir sebep. Onlar için her vakit her şeyin en uygununu istiyoruz. elbette mama ve su kabının da en hoşunu hak ediyorlar. Patili dostunun öğünlerinde ona kolaylık sağlayacak birbirinden kullanışlı mama ve su kaplarını senin için derledim. Göz atmak istersen çabucak içeriğe geçelim.

”Satın aldığınız eserlerde satıcılardan kaynaklanan meselelerden Onedio sorumlu değildir.”

”Bu içerik marka işbirliği içeriyor olabilir.”

”Bu içerik 13.12.2022 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe erişim sağladığınız vakte göre listelenen eser fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.”

1. Quun kaymaz tabanlı kedi ve köpek mama ve su kabı

Mama ve su kabı olarak iki adet gönderilen bu kaymaz tabanlı kaplar paslanmaz çelik materyalden üretilmiş. Kullanışlılığının yanı sıra uygun fiyatlı alternatifler içinde olduğundan en epey tercih edilen eserler içinde yer alıyor.

Fiyatı şu an 81,83 TL.

Göz atmak istersen burada.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Ürün epey süratli biçimde elime ulaştı. Rastgele bir yerden 1 tanesi bu fiyata alınamaz. Eksiksiz bir ürün! Yanında gönderilen küçük ikram için de teşekkürler.

2. OWL mermer desenli ahşap mama ve su kabı

Stantlı kaplar, daha az eğilmelerine yardımcı olduğundan küçük dostlarımızın beslenmesinde kolaylık sağlıyor. OWL mermer desenli ahşap mama ve su kabı, benzerleri içinde pek uygun fiyatlı alternatiflerden biri.

Fiyatı şu an 85 TL.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Eser fazlaca hoş geldi; problemsiz ve kusursuz. Oğlum da hayli sevdi, uzunluğuna da tam geldi. Fiyat olarak da hayli âlâ.

3. Betawood ahşap stantlı, porselen tabaklı mama ve su kabı

Patili dostun için görünüşüyle çok şık, derinliğiyle de hayli kullanışlı bir alternatif olacak Betawood ahşap stantlı, porselen tabaklı mama ve su kabı bir daha stant dayanağıyla de onun öğünlerinde kolaylık sağlayacak.

Fiyatı şu an 150 TL.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Çok beğendim, fotoğrafta ne görüyorsanız birebirini gönderiyorlar. Kapların derinliği de ülkü. İhtimamla paketlenmiş. Benden 10 üzerinden 10 puan aldı. Niyetli armağanınız için de ayrıyeten fazlaca teşekkür ederim.

4. Similing World büyük uzunluk mama ve su kabı

Similing World büyük uzunluk mama ve su kabının stant kısmı yükseklik ayarına sahip olduğundan, her ırk için uygun, kullanışlı bir alternatif.

Fiyatı şu an 449 TL.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Süper! Çok kaliteli ve ağır bir materyal. Yalnızca tasları beklediğimden küçük; benim köpeğim devasa bir Cane Corso olduğu için fakat hoş bir eser. Teşekkür ederim.

5. Seramik mama ve su kabı

Patili dostun için hem kullanışlı birebir vakitte şirin mi şirin bir esere ne dersin? Hem stant kısmı birebir vakitte mama ve su kabı seramik gereçten oluşan bu kaplar, tasarımı ve renkleriyle de epeyce tatlı.

Fiyatı şu an 389,90 TL.

6. Miapet hazneli mama ve su kabı

Miapet hazneli mama ve su kabı, 90 derece, 135 derece ve 180 derece olarak ayarlanabiliyor. Kap kısımları çelik gereçten üretilen bu hazneli mama ve su kabı çok kullanışlı bir alternatif. Biroldukca farklı renk seçeneği de mevcut.

Fiyatı şu an 189,90 TL.

Bir kullanıcı yorumu şu biçimde: Çok memnunum! Kalitesi, rengi göründüğü üzere.

7. Gold Seramik mama ve su kabı

Tasarım eserler kullanmayı seviyorsan marin desenli Gold Seramik mama ve su kabına bayılacağına eminim. Stant kısmı metal gereçten üretilmiş ve kaymaz özelliğe sahip olduğundan ekstra kullanım kolaylığı da sağlıyor.

Fiyatı şu an 199 TL.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Tam fotoğrafta görüldüğü üzere. Çok beğendim. Çok da korunaklı paketlenmiş. Kediler, küçük ve orta ırk köpekler için uygun fakat büyük köpekler için epey küçük. Bunu göz önünde bulundurun.

8. Cappadocia çömlek, sırlı mama ve su kabı

Geniş iç hacme sahip, seramik gereçten üretilen Cappadocia çömlek, sırlı mama ve su kabı ayak dayanağıyla de çok kullanışlı. Ben renklerini de fazlaca sevdim.

Fiyatı şu an 177,94 TL.

9. Zoziva ahşap stantlı mama ve su kabı

Stant kısmı ahşap, kapları ise paslanmaz çelik gereçten üretilen Zoziva ahşap stantlı mama ve su kabı, ayarlanabilir yapısıyla patili dostunun omurgasını zorlamadan konforlu ve sağlıklı bir beslenme sağlıyor.

Fiyatı şu an 219,90 TL.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Orta ırk Samoyed kızım var, öptü öptü teşekkür etti bana. Başından bir süre ayrılmadı, fazlaca sevdi yeni mamalığını. Ben de onu keyifli eden bir eser tasarladığınız için size teşekkür ederim. Kızımın memnunluğu her şey benim için hakikaten. Şu çocukları meskende yahut dışarıda koruyup sevelim, onlara hürmet duyalım. Nitekim hepsi hoş bir yuvaya sahip olsun hayli epeyce isterdim. Bizimkiler biraz şanslı doğmuş. Paketleme epey sağlamdı bu ortada, severek yapmışsınız işinizi. Umarım uzun mühlet kullanırız eserinizi. Siz de meskendeki Golden çocuğunuzu öpün bizim yerimize.

10. Big Shopping Mikopet Salvation mama ve su kabı

Big Shopping Mikopet Salvation mama ve su kabı, alçaklığı niçiniyle bilhassa küçük ırk patililer için daha uygun bir tercih olacaktır. A kalite hammaddeler kullanılarak üretildiğinden uzun yıllar kullanabileceğin bir eser.

Fiyatı şu an 255,06 TL.

11. Tommy ayaklı, ayarlanabilir mama ve su kabı

Tommy ayaklı, ayarlanabilir mama ve su kabı sağlam gövde yapısı ve paslanmak çelik kaplarıyla çok âlâ bir alternatif. Ayarlanabilir özelliği yardımıyla yavruluktan yetişkinliğe kadar konfor sağlayacak bir eser.

Fiyatı şu an 499 TL.

Bir kullanıcı yorumu şöyleki: Ürün kaliteli, kullanışlı. Satıcı da ilgili ve tahlil odaklı bir yaklaşım sahibi.

Patili dostun için seçtiğim öbür mama ve su kaplarına da buradan göz atabilirsin.