Kötü satın almamdan neden Kai Pflaume sorumlu?

KimDemis

Aktif Üye
Ev
Berlin
Kötü satın almamdan neden Kai Pflaume sorumlu?

Evden ofis sadece yalnız değil, aynı zamanda pahalıdır. Yazarımız artık 34 parçalık işe yaramaz bir sebze seti ile baş başa kalmıştır.

Christine Müteşekkir

İyi sunarsanız, her şeyi satabilirsiniz.

İyi sunarsanız, her şeyi satabilirsiniz.imago

Burada Genius Nicer Dicer Chef Deluxe XXL setiyle ilgilenen var mı? 34 parça, bir cam kase ve domates ve sebze dilimleyici, ayrıca yemek dilimleyici ve çoklu dilimleyici – bana farkın ne olduğunu sorma – ayrıca doğrayıcı, mandolin ve soğan dilimleyici.

Bunu çok nadiren küçük bir şey kesmeme rağmen aldım. Neredeyse hiç yemek yapmam. Kocamın yaptığı ve neredeyse her şey için aynı bıçağı kullandığı ortaya çıktı. Yardımı kabul etmekten hoşlanmaz, onu sinirlendirdiğimi söyler. Bu bana çok yakışıyor çünkü yemek yapmayı hiç sevmiyorum.

34 işe yaramaz sebze kesme aleti artık çok yer kapladıkları mutfak dolabının arkasında. Ama çok pahalı oldukları için öylece atamam. Bu arada, her şey kullanılamayacak kadar karmaşık. Snipping’den tasarruf ettiğiniz zamanın durulamaya yatırılması gerekir. Peki canavar evimize nasıl girdi? Oldukça basit, ev alışveriş televizyonu aracılığıyla sızdı.

Bu kanallar, birçok masa başı çalışanı gibi pandemi sırasında evden çalışmaya başladığımda beni hazırlıksız yakaladı. Ne yazık ki, ev ofis ve evden alışveriş kombinasyonu yalnızca ilk bakışta mantıklı geliyor. Gerçekte bu vebadır. Evde alışveriş kanalı, televizyonumdaki hiçbir şeyi kaçırmamak için sürekli evde izlediğim tüm haber kanallarından sadece bir yuva ötede.

Vasıflı işçi sıkıntısı: Zanaatkarın aniden ve beklenmedik bir şekilde işi bırakması

Vasıflı işçi sıkıntısı: Zanaatkarın aniden ve beklenmedik bir şekilde işi bırakması
  • hisseler
İlk seferde yanlışlıkla zapladım. Bunun sorumlusu Kai Pflaume idi. Özel haber kanalları aşırı reklamla para kazandığı için her reklam arasında birdenbire oradaydı. Korkunç kırmızı bir ceketle, posta kodlarıyla ilgisi olan bir piyango oyununu tanıtmaya devam etti. Sevinç çığlıkları atan insanlara daha sonra büyük boy çekler verildi. Bazen Kati Witt de oradaydı. Aynı kırmızı ceketi giymişti. Posta kodu çekilişinin alternatifi, öldürülen fillerin ve gergedanların şok edici görüntüleri ve koruma için nihai bağış çağrısıydı.

Korkunç ticari aradan çıkış yolu, evden alışveriş kanalına zap yapmaya devam etmekti. Hiçbir zaman reklam yoktur, çünkü her şey reklamdır. Ve dürüst olmak gerekirse, “Nicer Dicer Chef Deluxe XXL” seti o kadar ikna edici bir şekilde pratik görünüyordu ki, ona sahip olmak zorundaydım. Paket geldiğinde değişim süresi geçene kadar hatamı kabul etmek istemedim. Artık sadece haftada bir kez evden çalışıyorum – ve ilerleme kaydediyorum: Yakın zamanda sunulan kare mucize tavaları sipariş etmedim. Henüz değil.