Mahalleyi savaş alanına çevirdi: Park halindeki araçlara çarptıktan daha sonra devrilen aracında can verdi

KimDemis

Aktif Üye
Kaza, saat 22.00 sıralarında Mamak Altıağaç Mahallesi 206 Sokak’ta meydana geldi.

E.K. idaresindeki 06 YE 420 plakalı kamyonet, şoförünün direksiyon denetimini yitirmesi kararı park halindeki araçlara çarpıp devrildi.

Şoför E.K. devrilen kamyonette sıkışırken, etraftakilerin ihbarı üzerine kaza yerine polis, sıhhat ve itfaiye grubu sevk edildi.

Kamyonette sıkışan E.K., itfaiye takımlarının uzun uğraşları kararı bulunduğu yerden çıkarıldı. Sıhhat gruplarınca yapılan denetimde ise E.K.’nın hayatını yitirdiği belirlendi.

Kazanın meydana geldiği sokakta oturan Turhan Kızılkaya, fren sesine uyandığını belirterek, “Fren sesine uyandım. Çok geçmeden yüksek bir ses geldi. Dışarı çıktığımızda kamyonet devrilmişti. Bizim komşunun 2 aracına çarpmış. Sese apar topar aşağı indik. Çabucak eşime söylemiş oldum telefonla 112’yi aradık. Buralarda genelde kaza oluyor. Ben komşuların çocuklarından korktum. 8- 10 tane çocuk kümesi var, bugün onlar yoktu Allah’tan” dedi.

Kazayla ilgili başlatılan inceleme sürdürülüyor.