Petek Dinçöz, Türkiye’yi terk ettiğini duyurdu

mudhaber

Aktif Üye
Petek Dinçöz, 2014 yılında Serkan Kodaloğlu ile nikah masasına oturmuştu. İrfan Aslan isminde bir de oğulları olan çift 8 yıllık evliliklerini geçtiğimiz ay noktaladı.

Boşandıktan daha sonra bir süre sessiz kalan ünlü müzikçi, sevenlerini meraklandırmıştı. Petek Dinçöz, bugün toplumsal medya hesabından suskunluğunun niçinini deklare etti.

Boşandıktan daha sonra yeni kararlar alan Dinçöz, Türkiye’yi terk ettiğini yaptığı paylaşımla duyurdu. Ünlü müzikçi artık Miami’de yaşaycak.

İşte Petek Dinçöz’ün yaptığı veda paylaşımı:

Sevenlerine seslendi

“Herkese Merhabalar, Beni yıllardır yalnız bırakmayan, benimle bir arada büyüyen başta “PDFC“ ailem , daha sonra siz bedelli sevenlerim.

“Miami’ye yerleştim”

Öncelikle beni merak ettiğiniz için epeyce teşekkür ederim, ben hayli uygunum. Oğlumun yabancı lisanını daha süratli ve güzel geliştirebilmesi için bundan daha sonra ki süreçte eğitim ve öğretim yılını yurt haricinde devam etmesini istediğim için Miami ‘ye yerleşme sonucu aldım.

“Burası epey güzel”

bir süre işlerim doğrultusunda gidiş-dönüş yapacağım. Onun haricinde burası epeyce hoş, alışmaya çalışıyoruz.Elimden geldiğince de instagramda faal olmaya çalışacağım. Hepinizi epeyce seviyorum,kocaman sevgiler.

Petek Dinçöz