Sevgililerinin Gerçek Yüzünü Olabilecek En Berbat Formda Öğrenip Son Anda Paçayı Kurtaran 18 Kişi

amerikali

Yeni Üye
Reddit’te bayanlar başlarına gelen en hudut bozucu münasebet tecrübelerini, eski sevgili ve eşleriyle yaşadıkları en akılalmaz anılarını paylaşmışlar. Aman dikkat, okurken saçlarınızı yolmak isteyebilirsiniz… ????

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/victoriavoul…

1. “Eski sevgilimle çabucak hemen bir aydır konuşuyorduk, ben kendimi makûs hissettiğim için buluşmamızı iptal etmiştim.”

‘daha sonra acil servisten yakın arkadaşım konutuma uğradı, bana ağrı kesici bırakıp gitti. Dakikalar daha sonra sevgilimden ‘Evine gelen adam kimdi?’ diye ileti geldi. Halbuki meskende olduğumdan emin olmak için tüm gece apartmanımın önünde beklemiş.’ ????

2. “19 yaşında evlendim ve çabucak hemen eşimle yıldönümümüzü kutlayamadan annemi kaybettim. Artık ‘eski’ eşim ağlayıp yas tutmama bile müsaade vermedi…”

‘Her şey yetmezmiş üzere annemi mevte terk ettiğimi söyleyip beni suçluyordu.’

3. “Eski sevgilimle alışverişe çıkmıştık, ben odunsu bir parfüm almak isteyince erkek üzere kokacağımı söyleyip arbede çıkardı.”

‘Üstelik odunsu kokmanın aldatmak sayılacağını falan söylemiş oldu…’

4. “Annemin eski eşi, vefat eden babamı kıskanıyordu. Benim odamdaki fotoğrafına hudut oluyor ve ortada sadece bu yüzden tartışma çıkarıyordu.”

5. “Eski sevgilimle aşağı üst birebir boydaydık, ondan uzun göründüğüm için topuklu giymeme müsaade vermiyordu.”

‘Bir gece partiye gittik ve topuklu giydiğim için yüzüme bile bakmadı, daha sonra saatlerce bana bağırdı. Uzunluğunun kısa olması benim umurumda bile değildi…’

6. “Oturduğumuz yerde peçetenin üzerine çiçek çizip ona vermiştim. ‘Sen bu biçimde şeyler yapınca ezik hissediyorum’ demişti…”

7. “Toplam kaç bireyle birlikte olduğumuzu konuşmuştuk. Benim kendisinden daha fazla beşerle yattığımı öğrenince üç yıl bu mevzuyu lisanına taktı, daha sonra da erkeklik gururu kırıldığını söyleyerek ayrıldı benden.”

‘Aradan aylar geçti, üç bayanla daha bir arada olup benim ‘sayımı’ geçince yeniden ulaştı bana. Natürel bu mühlet ortasında benim de farklı erkeklerle bir arada olduğumu düşünmemiş… Artık bana kaç bireyle ilgim olduğunu soran olursa uzaklaşıyorum anında.’

8. “Bana olan borcunu mazeretlerle iki yıl boyunca daima erteleyen bir sevgilim vardı. Bir seferinde beni arayıp hangi işle uğraştığımı sordu…”

‘Oyun şirketinde çalıştığımı öğrenince de ‘Kadın olduğun için işe almışlar seni’ dedi ve aşağılık kompleksini benden çıkarmaya çalıştı.’

9. “Kilo sorunum olmamasına karşın oturduğum vakit göbeğim katlandığı için benimle dalga geçen biriyle birliktedim.”

10. “Barda çalıştığım periyot 40’lı yaşlarda bir adam ve bayan gelmişlerdi. İçki olarak martini söylemiş olduler fakat hazırlayıp önlerine koyduğum an adamın hızı beş karış oldu.”

‘Martiniyi koyduğum bardağı beğenmediği için ‘erkeksi’ bir bardağa koymamı istedi, ben de her içkinin kendine özel bardağı olduğundan falan bahsettim derken adama en son buzlu viski verip kurtuldum.’

11. “Eski erkek arkadaşım, kendisinin eski sevgilisi daha evvel tek gecelik bağlantılar yaşadığını itiraf edince aldatılmış üzere hissettiğini ve artık kimseye güvenemeyeceğini söylüyordu.”

‘Altını çiziyorum, ikisi birlikte olmadan evvel yaşanmış bunlar. bir daha de bunları duyar duymaz ‘travma’ yaşadığını sav ediyordu.’

12. “Yüksek lisans yapmak istediğimi ona söylemiş olduğimde kendisinden daha ileri eğitimi olan bayanlarla birlikte olmak istemediğini söylemişti.”

13. “İş teklifi aldığımda eski eşim yanımdaydı, o sıralar boşanma sürecinden geçiyorduk. Bana teklif edilen maaşı duyar duymaz tebrik etmek yerine kendisinin iki kat fazla kazanacağını söylemiş oldu!”

www.cheatsheet.com

14. “Eskiden görüştüğüm adam, çocuk bakmanın bayan işi olduğunu söyleyip benden kendi çocuklarına göz kulak olmamı isterdi.”

‘Özellikle arkadaşları meskene gelince bana direkt bakıcı ya da garson üzere davranmaya başlardı.’

15. “Sevgilimden ayrıldıktan daha sonra aylarca yeniden barışmamız için bildiriler attı, çikolatalar gönderdi, mektuplar yazdı…”

‘Benim ona dönme niyetimin olmadığını anladığında bildiğiniz 180 derece döndü ve ‘Ben esasen seni hiç sevmedim’ falan diyerek üste çıkmaya çalıştı.’

16. “Bir randevuda bilardo oynamaya gitmiştik. ‘Eğer beni yenersen öbür bir oyun oynamak zorunda kalırız’ demişti daha başlamadan.”

‘Keşke o an çekip gitseydim lakin maalesef kaldım, oyuna başladık. birliktee kalınca bir garsona gidip hangimizin uzunluğunun daha uzun olduğunu sordu…’

17. “Annemin eski eşinin, meskenin her köşesine kapalı kameralar yerleştirdiğini fark ettik! Güvenlik için yaptığını söylemiş oldu lakin benim odamda çıplak yürüdüğüm manzaralar vardı…”

18. “Arkadaşlarımla konuşurken güç sözler kullandığımı söyleyerek tartışma başlatmıştı. İçip içip kendini gazlayarak sonlanmıştı üstelik.”

Sizin bu biçimde bir anınız var mı? Yorumlarda paylaşın!