Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi öğretim üyesi alacak

mudhaber

Aktif Üye
Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü tarafınca yayınlanan ilana nazaran üniversite bünyesine öğretim üyesi alınacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana nazaran; Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi akademik ünitelerine, 2547 sayılı Kanun ve 12/06/2018 tarihindeki Resmî Gazete’de yayımlanan Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili hususları ile Üniversitemizin Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi asılları uyarınca, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. hususunda belirtilen kaideleri sağlamış olmak şartıyla, aşağıda kısım ve anabilim kolu itibariyle unvanları belirtilen öğretim üyeleri alınacaktır.

Müracaatta bulunacak adayların ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gün içerisinde (Son Müracaat Tarihi: 02.05.2022) Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü’ne şahsen ya da posta yolu ile başvurmaları gerekmektedir. Mühleti ortasında yapılmayan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Posta/kargo yolu ile yapılan müracaatlarda yaşanan aksaklıklardan Üniversitemiz sorumlu olmayacaktır.