Alper Erözer’in kelamları İrem Derici’yi hayli kızdıracak!

amerikali

Yeni Üye
Snob Magazin’in haberine nazaran; Enteresan giysi biçimiyle dikkat çeken Alper Erözer evvelki gün kendisi üzere müzikçi kız arkadaşı Alara Temoçin ile gezintiye çıktığı Nişantaşı’nda basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

“İÇ DÜNYAMI YANSITTIM”

17 müzikten oluşan ’17’ isimli albümünde iç dünyasını anlattığını belirten genç müzikçi “Daha evvelki müziklerimde pembe bir dünya yaratıyordum. Kız arkadaşlarım, otomobiller falan. Bu yeni albümümde iç dünyamı anlatmak istiyorum. Zira ben her şeyi harika olan bir çocuk değilim, kalktığımda güne harika başlayan biri değilim. Herkes üzereyim. Bu albümüm içsel oldu fakat pop da var. Pop ile trep içinde kırışık çizgi yakaladım” diye konuştu.

“ARKASINDAN GİDECEĞİM KİMSE YOK”

Benzetildiği dünyaca ünlü müzikçi Justin Bieber’ın mesleksel mesleğini örnek aldığını belirten Erözer, “Bana genelde Justin Bieber diyorlar. O 26 yaşında ben ise 17 yaşındayım. Onun yolundan gidip almam gereken kısımları alıyorum. Benim farklı bir yerim olacak” diye konuşup, Türkiye’den gerisinden gidecek bir isim olmadığını şu sözlerle lisana getirdi:

“Burada Edis’in yaptığı işlerden en azından biraz o sertlikten epey tatlığı yakalayabiliyorum. Aleyna’yı dinlemiyorum lakin ne iş yapmış diye bakıyorum. Türkiye’de örnek alıp gerisinden gideceğim bir isim yok lakin hakikaten olmasını isterdim. Olsa söylerim fakat yok. İrem Derici mi diyeyim? Denk geldim müziklerine lakin epeyce atar, öfke ve hudut var. Yani özetlemek gerekirse o denli biri yok. Yakalamak istediğim renkleri yakalayan birini bulamıyorum.”

“ŞEHİR DIŞINDAN KONUTUMUN ÖNÜNE GELİYORLAR”

Daha evvel “Fanatik hayran kitlemden dolayı muhafaza ile gezmek zorunda kalıyorum” açıklamasında bulunan müzikçi, kendisini görmek için İstanbul haricinden hayranlarının meskeninin önüne kadar geldiğini söylemiş oldu. Toplumsal medyadan farklı istekler aldığını açıklayan Erözer, yaşadıklarını şu biçimde anlattı:

“kimi vakit İstanbul’dan ya da İzmir’den çıkıp konutumun önüne geliyorlar. Ben de ‘evde değilim danstayım, çalışıyorum’ diyorum. ‘Onca yoldan çıkıp geldik Alper bu kadar da karaktersiz olamazsın’ diyorlar. O yüzden kimi vakit ayıp olasın diye işimi bırakıp konuta dönüp hayranlarımı gördüğüm oluyor. kimi vakit özel olarak görüntü atmamı ya da özel ‘iyi geceler’ bildirisi bekliyorlar ancak yetişemiyorum hepsine imkansız ancak yapabildiğim kadarını yapmaya çalışacağım. Alıştım şöhrete muhakkak yerlerde daha sorunlar oluyor fakat pandemi işimize yaradı, maske ve şapkayla yürüyünce pek dikkat çekmiyorum”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı