Buket Aydın’dan yeni platformuna görkemli davet…

amerikali

Yeni Üye
Ünlü sunucu ve programcı Buket Aydın genel yayın direktörü olduğu yeni kurulan dijital platform Haberet.com’un Etiler Celebrity’de gerçekleşen görkemli davetine mesken sahipliği yaptı. İş, sanat ve siyaset hayatından pek hayli ismin katıldığı gecede Aydın, konuklarıyla teker teker ilgilendi.

Geceyle alakalı hislerini ve görüşlerini belirten Buket Aydın, “Bugün uğurlu olması için kırmızı giyindim. Logomuz da kırmızı, lacivert ve bu vesileyle renklerimizi yansıtmak istedim. Dijital dünya epey değerli, artık biroldukca platform, biroldukca televizyon kanalı da kendine yer buluyor. Haziran ayında yola çıktık. Yaklaşık 6.5 aydır bu proje için çalışıyoruz. Hoş, genç ve dinamik bir takımımız var. pek epey isimi konuk olarak alacağız” dedi.

Geçtiğimiz günlerde bir programda Mabel Matiz’in vakit içinderda tanınan olan “Antidepresan” isimli müziği yorumlayan Buket Aydın’a gelen yansıları soran muhabirlere “Ben müzikçi değilim. Sesimin de hoş olduğunu da tez etmiyorum. Lakin şuan piyasada kendine müzikçi diyen birfazlaca şahıstan daha düzgünüm. Ben şan dersi almadım. O kadar hayli eleştirildimki daha hayli müzik söyleyesim geliyor. Şan dersi alacağım. Aldıktan daha sonra tekrar söyleyeceğim. Hani Kırgızistan’da gelen playback yasağı varya keşke burada da olsa, playback yapan pek epeyce beşerden sesim daha hoş benim.” cevabını verdi. Habercilerin Merve Boluğur’dan bir düet teklifi gelse yapmak istermi siniz?” halinde kahkaha atarak karşılık veren Aydın, ” Merve Boluğur hayli tatlı, onun özgüvenine bayılıyorum. Kabul ederim niye olmasın. Merve’yede banada kâfi artı müzik söylemeyin diyorlar. Onun için tahminen Merve’yle düet yapabilirsiniz. Antidepresan olmazda tahminen söylemiş olduğmiz müzikler ile insanları depresyona sokabiliriz.” dedi.

Yaptığı ağır rejim ve sporla 11 kilo veren Buket Aydın’a bir muhabirin “11 sayısı sizin için uğurlu sanırım. Sevgilinizle de sizden 11 yaş küçük” demesi üzerine gülen sunucu, ” Şöyle arkadaşlar, benim keyifli bir beraberliğim var. bir arada olduğum şahısla aramda 11 yaş yok. Ancak benden küçük ortamızda o kadar yaş farkı yok. Bu kadarını söyleyebilirim. Günümüzde bu çeşit şeylerin sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. “

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı