Çağla Şıkel, GoStudent’ın okula dönüş sineması ile toplumsal medyayı bir daha sallamaya hazır

amerikali

Yeni Üye
Online eğitim platformu GoStudent, Türk televizyonlarının başarılı sunucusu ve ünlü model Çağla Şıkel ile iş birliğini yeni dijital kampanyasıyla sürdürüyor. Yayınlandığı gün itibariyle epeyce ses getiren ve toplumsal medyada 12 milyonun üzerinde bireye ulaşan birinci dijital kampanyanın akabinde, Çağla Şıkel, bu kere da yeni okula dönüş sineması ile toplumsal medyayı sallamaya hazır

Çağla Şıkel’in, oğulları Kuzey ve Uzay’ın sempatik halleri ve yüksek güçleri rol aldıkları GoStudent’ın ikinci reklam sinemasına de yansıdı. Ünlü sunucunun ve çocuklarının gerçek yaşantısının yansıtıldığı reklam sinemasında eğlenceli sahneler yer aldı.

Çocuklarının etüte kalmadıklarını öğrenen Çağla Şıkel, telaşla öğretmenlerini ararken bir taraftan da çocukların konutu dağıttıklarını hayal ediyor. Etüte kalmama niçininin aslında yaz tatilinde aldıkları birebir özel dersler olduğunu öğrenen Çağla Şıkel’in, konuta gittiğinde oğulları Kuzey ve Uzay’ı bir daha istekli bir biçimde ders çalışırken görür görmez gururlanıyor ve keyifleniyor.

GoStudent’ın dijital marka yüzü, başarılı sunucu ve ünlü model Çağla Şıkel yeni kampanyayla ilgili şunları söylemiş oldu: “Yeni okula dönüş kampanyası nitekim de kendi yaşantımızı yansıttığımız bir reklam sineması oldu. Kuzey ve Uzay’ın meskeni dağıttıkları sahne en çok keyif aldığımız sahneydi. Ağır çalışan bir anne olarak vaktimin neredeyse tamamını oğullarımın hem eğitim birebir vakitte özel hayatlarına ayırmaya ihtimam gösteriyorum. Bu reklam sineması çekimi de oğullarımla geçirdiğim keyifli bir günün yansıması oldu.” dedi

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı