Cinsel Alakada niye Küçük Penisi Olan Erkekleri Tercih Ettiklerini Tüm Çıplaklığıyla Anlatan 15 Kişi

amerikali

Yeni Üye
Reddit’de ‘Sizce penis uzunluğu değerli mi?’ diye sorulan bir soruya cinsel ömürlerinde küçük penisi tercih ettiğini söyleyen bayanlardan enteresan yanıtlar gelmiş. Merak ediyorsanız buyurun içeriğe! ????

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/daniellaeman…

1. “Dürüst olmak gerekirse büyük penisin görünüşünü seviyorum lakin şu ana kadar birlikte olduğum ‘büyük’ arkadaşların hiç biriyle orgazm olamadım. Ortalama yahut küçük uzunluğu tercih ederim.”

2. “Benim için seks sıklıkla psikoloji ile alakalı, şayet bir bayanın nelerden hoşlandığını bilir ve ona nazaran davranırsanız ne boyun ne de tipin bir ehemmiyeti olmuyor.”

3. “Penis uzunluğu 10 santimetre civarında olan bir erkekler birlikte olmuştum, o kadar dikkatli, seksi ve tatlıydı ki! Üstelik oral seks sırasında benim için de karşı taraf için de daha zevkli bir tecrübe oluyor.”

4. “kimi vakit devasa penisi olan erkeklerle birlikte olduğumda ‘Benim de bir canım var!’ demek istiyorum. Sonuç olarak bana parmaklarıyla bile kâfi olabilecek erkekleri tercih ederim.”

5. “Kadınların zımnî fantezilerini yargılamadan öğrenip uyguladığınız sürece daha büyük penise sahip olan adamların 2 katı zevk verebilirsiniz.”

6. “Küçük penisleri hem tutmak ve tıpkı vakitte karşı tarafa daha büyük bir zevk vermek kolay olduğu için tercih ediyorum.”

7. “Açıkçası küçük penis gördüğümde denetimi elime alabilirmiş üzere hissediyorum. Çok büyük olduğunda karşı tarafa hiç zevk veremiyormuşum üzere geliyor, benim için de seks fazlaca keyifsiz geçebiliyor.”

8. “Bence uzunluk yalnızca hayli büyük olduğunda değerli oluyor. Ben bir mazoşist olarak yatakta biraz acıdan hoşlanıyorum ve sert olduğu sürece ortalama uzunlukta penislerle daha hayli eğlendiğimi gördüm.”

9. “Yalan söylemeyim, büyük penisi tercih ettiğimi düşünüyordum fakat kıymetli olanın karşımdaki insanı sevmek olduğunu fark ettim. birlikte yaşadığımız hoş anların içinde bunlar küçük ayrıntılar olarak kalıyor.”

10. “Şahsen 7-10 santimetre ortasını tercih ediyorum. 15’den büyük olduğu vakit gerek penetrasyon gerekse oral seks sırasında canım yanıyor.”

11. “Şu anki sevgilim uzunluk olarak daha küçük lakin yatakta nitekim harika! Her seferinde orgazm olmayı başarıyorum. Kendisi oldukça teknik de öğrenmiş vakit içinde…”

12. “Bir orta 20 santimetreden büyük bir erkekle beraberydim ve şunu net olarak söyleyebilirim, artık epey oldukca daha küçük olmasını tercih ediyorum.”

13. “Aşağı üst her farklı uzunluktan erkekle birlikte oldum. Uygunuyla, kötüsüyle dolu bir cinsel ömrüm oldu. Penisi büyük olan erkekler biraz kibirli olduklarından tembel olabiliyorlar ve dikkat etmezlerse bayan için fazlaca keyifsiz geçebiliyor.”

14. “Bence erkeklere oral seks yapmak için devasa boyutlara kıyasla katiyetle ortalama ve daha küçük uzunluktaki penisler ideal!”

15. Ve son olarak; “Ben bile kısa parmaklarımla kendime yetebiliyorum, boyun ne ehemmiyeti var?”