Cüneyt Özdemir: Aleyna motorun ardında şortunu nasıl değiştiriyor

mudhaber

Aktif Üye
YouTube’da yaptığı programla dikkatleri üzerine çeken gazeteci Cüneyt Özdemir, yeni klibini beğenmediği Aleyna Tilki ile toplumsal medyada yaşadığı polemiği kıymetlendirdi.

Tilki’nin klibindeki kimi imgeleri kıymetlendiren Özdemir, motor üzerinde eteğini çıkarıp şortunu giyen genç müzikçinin hareketlerine mana veremediğini söylemiş oldu.

“LGBT göndermeleri var”

Genç müzikçinin klibinden çıkamayan Özdemir, “Aleyna Tilki bence epey yetenekli bir kardeşimiz. Bir sefer gördüm Altın Kelebek almaya gitmiştim 2-3 yıl evvel. Orada performanısı gördüm, bravo dedim, hayran oldum. Klibini seyrettim, ya dedim keşke Britney Spears’ın 20 yıl evvel yaptığından daha uygun bir şey yapsaydı. Hatta LGBT’ye göndermeler var. Bunlar epeyce zekice şeyler. Gerçek adımlar falan…

“Aklım almadı”

daha sonra da dedim ki şu şort sahnesinde, o şortu nasıl motorun ardında nasıl değiştiriyor kısmını aklım almadı. Gruptaki arkadaşlara sordum, onların da aklı almadı.

“Aleyna yazmıyor”

Aleyna Tilki kardeşimizle tweet’leşiyoruz da, biliyorum ki onları bir tek Aleyna Tilki yazmıyor. Pr grubu var.

“Öyle bir gayretim yok”

Aleyna bana demiş ki, ‘Bilgili biri fakat bilge değil’. O denli bir uğraşım yok aslına bakarsanız… bu biçimde polemiklerin ortasındayım…”
diyerek Aleyna Tilki ile toplumsal medyaya girdiği polemiği anlattı.