Deren Talu “Aşk, Sabah Uyandığında O Kişi hayatında Diye Durduk Yere Gülümsemektir”

amerikali

Yeni Üye
Son Kale Hacıbey sineması ve Akıncı dizisiyle de karşımıza çıkan hoş oyuncu Deren Talu; eğitim hayatından canlandırmak istediği karakterlere, annesinden aşka, merak edilenleri MAG okurları için özel olarak cevapladı…

Defne Samyeli’nin kızı olarak küçük yaşlarından bu yana göz önünde olan ve toplumsal medyada yaptığı paylaşımları sevenleri tarafınca merakla takip edilen, Las Vegas doğumlu Deren Talu; çok itibarlı okullarda eğitim almış bir oyuncu. beraberinde duru hoşluğuyla de dikkat çeken, son olarak “Seversin” isimli romantik güldürü imalinde izlediğimiz Deren Talu MAG Ocak sayısına konuk oldu.

“Annem hakikaten eksiksiz bir insan. Benim en büyük rol modelim” açıklamasında bulunan hoş oyuncu kelamlarına şöyleki devam etti: “Onun kızı olmaktan gurur duyuyorum. Hayatta en yakın olduğum insan. Hem hayli başarılı hem hayli kuvvetli bir bayan hem dünyalar hoşu hem hayli zeki. beraberinde fazlaca sempatik ve eğlencelidir. En uygun tavsiyeleri o verir, en güvendiğim kişidir. Onunla her şeyi yapmayı epeyce seviyorum. birtakım kimi meskende kalıp saatlerce sohbet etmeyi, kimi bazı yürüyüş yapmayı, sinema izlemeyi. Her şey onunla daha keyifli hale gelir.”

Romantik güldürü yahut gençlik projelerinde oynamayı epeyce istediğini tabir eden hoş oyuncu “Çok eğlenerek oynuyorum bu usul işlerde. En son, “Seversin” isimli bir romantik güldürüde yer aldım ve epeyce büyük keyifle çalıştım. tıpkı vakitte dram cinsinde de kendime güveniyorum. Çok çabuk duyguya girebilen bir beşerim. Benim için dramlarda bir karakterin ruhuna bürünmek fazlaca kolay. Vicky Cristina Barcelona’da Maria Elena karakterine bayılıyorum. Bu şekil, duygusal taraftan inişli çıkışlı karakterler epeyce hoşuma gidiyor. beraberinde Les Miserables’da Fantine ya da Eponine karakterini oynamayı epeyce isterdim. Notre Dame de Paris’deki Esmeralda rolünü canlandırmak isterdim. Çok özgür, kendi doğrularıyla hareket eden, her şeye karşın sevinçli bir karakter” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı