Dilan Çiçek Deniz: Thor’la birlikte büyüyoruz

mudhaber

Aktif Üye
Oyuncu Dilan Çiçek Deniz, ELLE mecmuasının Eylül sayısına konuk oldu. Deniz, hem İzlandalı nişanlısı Thor Saevarsson ile alakasını tıpkı vakitte kendini anlattı…

İşte hoş oyuncunun verdiği röportajdan ara başlıklar:

“Resim ruhuma yeterli geldi”

“Kendiyle vakit geçirebilen, sakin, dingin keyifli ve huzurlu bir hanımım. Yavaş yavaş fotoğraf yapmaya başladım, ruhuma hayli yeterli geldiğini fark ettim

“Kitap yazmak istiyorum”

Bir deneme kitabı yazmak istiyorum. Yazarken melankolik halim, öteki kozmostaki Dilan halim ortaya çıkıyor. Kendi içimde gizemli keşfedilmeyi bekleyen köşelerim var.

“Vicdanlıyım”

Özgür bir ortamda doğruları aktarmak için gazeteci olmak isterdim. Meraklıyım, insanlara dokunmak, sıkıntılarına deva bulmak kıymetli benim için. Vicdanlıyım.

Şöhrete kendini kaptırıp değişen beşerler gördüm. Ayaklarımı yere sağlam basıp kendi özümü kaybetmemeye çalışıyorum.

“birlikte büyüyoruz”

Thor fazlaca zeki, epey şefkatli ve sevgisini korkmadan gösterebilen bir adam. Her adımımda yanımda, daima destekliyor beni. Münasebetlerde sizi aşağı çekmeyen birini bulmak nitekim epey güç. Biz birlikte büyüyoruz, birbirimizi her açıdan destekliyoruz.

“Aşk beni en güzel versiyonuma dönüştürüyor”

Aşk beni kendimin en âlâ versiyonu yapıyor. Thor benimle ilgili birfazlaca şeyden övgüyle bahdediyor. En epey şikayetçi olduğu şey ise kendime fazlaca yüklenmem.”