DÜZGÜN Partili lider: 3 kişinin saldırısına uğradım

mudhaber

Aktif Üye
İYİ Parti Ardahan Vilayet Lideri Taşkın Polat, Ardahan Devlet Hastanesi önünde 3 kişilik bir kümenin saldırısına uğradığını tez etti. Taşkın, “Benim kimselerle rastgele bir kavgam, alacak verecek davam yok. Atağın siyasi olduğunu düşünüyorum” dedi.

İYİ Parti Ardahan Vilayet Lideri Taşkın Polat, diyaliz tedavisi için Ardahan Devlet Hastanesi’ne gittiği sırada hastane önünde 3 kişilik bir kümenin saldırısına uğradığını öne sürdü.

“SALDIRININ SİYASİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM”

Hastane önünde gazetecilere açıklama yapan Polat, saldırganları tanımadığını belirterek şu tabirleri kullandı:

“Diyaliz tedavisi için hastaneye gittim. Diyalizden çıktıktan daha sonra hastane önünde tanımadığım 3 kişi tarafınca akına uğradım. Benim kimse ile şahsî bir hesabım, rastgele bir kavgam, alacak verecek davam yok. Bu akının siyasi olduğunu düşünüyorum. Er ya da geç bu alçakça saldırıyı yapanlarla olağan olarak ki yüz yüze geleceğiz. Erkekçe karşımıza çıkamayan alçaklar, en savunmasız olduğum anda atağa geçtiler. şüphesiz ki her şeyin bir bedeli olur. Devletimiz ve polislerimiz araştırmayı yapıyor inşallah en kısa vakitte failler yakalanacak ve biz de kendilerini tanımış olacağız.”

Saldırıya uğrayan Polat’ın sıhhat durumunun güzel olduğu bildirildi. Olay daha sonrası polis saldırganları yakalamak için çalışma başlattı. Saldırganların olay yerinden 01 plakalı bir araçla uzaklaştıkları öğrenildi.