Eşlerinin Farkında Olmadan Yaptıkları En Cazibeli Davranışları Paylaşarak Erkekleri Aydınlatan 17 Kişi

amerikali

Yeni Üye
Reddit’te bayan kullanıcılara ‘Eşinizin yahut sevgilinizin sizi hayli etkileyen lakin cinsellikle alakası olmayan davranışları var mı?’ sorusuna hayli değişik yanıtlar gelmiş. Merak ediyorsanız buyurun! ????

Kaynak: https://www.reddit.com/r/AskReddit/co…

1. “adamların giydiği kazağın ya da gömleğin kollarını katlaması bana epey seksi geliyor.”

2. “Eşimin bana iltifat etmesi ve ‘aferin sana’ üzere övgü sözcükleri kullanımı hoşuma gidiyor.”

3. “Diğer bayanları bilemem lakin benim eşim, mesken işi yapıp mutfağı temizlerken hayli cazip olduğumu söylemiş oldu…”

4. “Karşılıklı konuşurken bir anda yavaşça gülümsediğinde gamzelerinin ortaya çıktığı an… Hem hoş birebir vakitte o kadar alımlı oluyor ki.”

5. “Çok yorgun olduğumda bana masaj yapmasını seviyorum. Evvelden masöz olduğu için fazlaca hoş yapıyor, her kezinde kendimi eriyecek üzere hissediyorum.”

6. “niçin bilmiyorum ancak eşimi bâtın saklı bizim fotoğraflarımıza bakıp mastürbasyon yaparken yakalamıştım ve emin olun hayli hoşuma gitti.”

7. “Ne vakit alet kemerini giysem eşim resmen gözlerini benden ayırmıyor. ‘Ne bakıyorsunuz hanımefendi’ diyerek dalga geçiyorum kimi vakit kendisiyle.”

8. “Ben şahsen yaşamadım lakin epey yakın bir arkadaşım, eşi müzik aleti çalmaya başladığında acayip güzeline gittiğini söylemişti.”

9. “Ben bir işaret lisanı öğretmeniyim ve eski sevgilim bana ellerimi fazlaca sevdiğini, bilhassa işaret lisanıyla konuşurken çok alımlı olduğumu söylemişti.”

10. “Sadece üniformasını giymesi bile kâfi oluyor.”

11. “Özellikle buluşmalarda içeceğini içerken bile göz temasını kesmeyen erkekleri seviyorum.”

12. “Bence epeyce tuhaf lakin eşimin iş yapmak için merdiven taşımasına bitiyorum. Ne vakit kendisine trip atsam konutta tamir edecek bir şeyler çıkıyor.” ????

13. “Erkek arkadaşımın spor yaparken tişörtü biraz açılıp karının gözüktüğü o ana bayılıyorum.”

14. “adamların hayvanları sevmesi, bilhassa onlarla memnun mesut oynaması epeyce tatlı! bu biçimde bir sahneye şahit olduğumda nitekim gözümde yükseliyorlar.”

15. “Eşim kemerini takarken başka, çıkarırken bir farklı kötüleşiyorum. Evvel metal sesi, akabinde gelen o deri kemerin sesini epey seviyorum.”

16. “Arabada birlikte oturup konuştuğumuz, kimi vakit bağıra bağıra müzik söylemiş olduğimiz o anları bana huzur veriyor.”

17. “Eşimi o kadar epeyce seviyorum ki hiç bir şey yapmasına gerek yok, öylece yürümesi ya da var olması kâfi…”