Kenan Doğulu Ödül Merasiminde Lee Denim Smokiniyle Geceye Damgasını Vurdu

amerikali

Yeni Üye
Kenan Doğulu’ya “İkon Ödülü” takdim edilen gecede, marka yüzü olduğu efsanevi denim markası Lee iş birliğiyle Ece Nayman tarafınca hazırlanan özel tasarım smokiniyle tüm dikkatleri üzerine çekti.

Sanat hayatının 30. yılına girmeye hazırlanırken, ünlü müzikçi Kenan Doğulu’nun tarzı, müziği ve geçmişten bugüne tüm muvaffakiyetleri “İkon Ödülü” ile taçlandırıldı. Marka yüzü olduğu efsanevi denim markası Lee ile son periyotta vakitsiz tarzını vurgulayan sanatçı, ödül merasimine dizayncı Ece Nayman’ın Lee denim kumaşlar kullanarak hazırladığı özel dikim smokin ile katıldı. Kenan Doğulu’nun ses getiren smokini için, Lee markası ve sanatkarın sahne kostümlerinin yaratıcısı Ece Nayman bir ortaya geldi.

Kenan Doğulu’nun enerjik usulü ve Lee’nin esaslı marka mirasından yola çıkarak hazırlanan dizaynda el işçiliğine büyük ehemmiyet verildi. Denim kumaşlar, Ece Nayman’ın dokunuşuyla ikonik kırmızı halı tarzına uyarlandı. “Savoir Faire” temasından yola çıkılan dizaynda gece şıklığına uygun siyah denim kumaş tercih edildi. Siyah rengini müdafaa emelli rinse yıkama daha sonrası en ham haliyle kullanılan denim, klasik dokuma kadro elbise kumaşı ile bir ortaya getirildi. Bir ay süren titiz çalışmanın sonunda, ipek organze ve taş sürece bilgileriyla son dokunuşları tamamlandı.

Lee iş birliğinden heyecan duyan dizayncı Ece Nayman, “Lee üzere esaslı bir denim markasıyla bir ortaya gelmek şahane bir tecrübeydi. Usulünü ve sanatını fazlaca uzun yıllardır takip ettiğim Kenan Doğulu ile çalışmak benim için her vakit epeyce keyifli ve gurur verici. Onun yeniliklere açık, dinamik ve renkli kişiliği ile tasarım dilim fazlaca örtüşüyor. Kenan’ın her daim özgür, vakitsiz ve özgün bir üslubu var, bu gece için de kendisi üzere özgün bir tasarım ortaya çıkarmak istedim.” halinde niyetlerini tabir etti.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı