Markette Gördüğü Vakit Acıyıp Para Teklif Ettiği Evsiz Adamla Evlenen hanımın Gözlerinizi Dolduracak Öyküsü

amerikali

Yeni Üye
Markette gördüğü evsiz adama sadaka vermek isterken birden aşık olan hanımın kıssası için buyurun…

Kaynak: https://pipanews.com/meet-the-woman-w…

Sizleri TikTok’ta anlattığı aşk öyküsü ile viral olan Jasmine Grogan ile tanıştıralım.

Jasmine birkaç gün evvel TikTok hesabında markete gittiği vakit dışarıda gördüğü evsiz kişi ile nasıl evlendiğini anlattı.

Kanada’da yaşayan Jasmine Grogan iki yıl evvel bir markete gitti ve haricinde evsiz birini gördü. Gördüğü anda para vermek istedi ancak Macauley Murchie bu teklifi kabul etmedi.

Grogan ise markete girdiği andan itibaren dışarıda gördüğü kişiyi asla aklından çıkartamadı ve birinci görüşte aşık oldu.

Grogan marketten çıktığı an Murchie’ye tekrar sadaka teklif etti lakin kabul etmedi. ondan sonrasında evsiz olan adam kendisine yardım etmek isteyip istemediğini sorduğu vakit Jasmine çabucak kabul etti.

Jasmine ise para kabul etmeyince, yemeğe gitmeyi teklif etmiş ve hayatının aşkı utana sıkıla kabul etmiş. Yemekte birbirlerinin hayatları hakkında uzun uzun konuşmuşlar. Jasmine şunları lisana getiriyor;

“yaşamı hakkında konuştuk. sonrasındasında da bağlantı kuralım diye ona telefon aldım. Murchie’de kimsede görmediğim farklı bir şeyler vardı. Ona kalabilmesi için bir otel ayarladım ve konuta gittim lakin aklımdan çıkmıyordu.”

Çiftimiz sonrasındasında gece gündüz konuşmaya başlıyor ve bir süre daha sonra da Murchie, kız arkadaşı Grogan’ın meskeninde kalmaya başladı.

“Başta ona yeni kıyafetler alıp gece kalabileceğini söylemiştim. Fakat bir geceden çok kaldı benim konutumda.”

“Biz birbirimize bir anda aşık olduk, onu marketin dışarısında gördüğüm vakit benim için hakikat kişi olduğunu biliyordum. O kadar âlâ bir insandı ki, tekraren buluştuk.”

“Biz sevgili olduktan daha sonra sakallarını kesti, dişlerini yaptırdı. Ve epeyce hoş bir iş buldu.”

“O günden beri biz hiç ayrılmadık…”

Şu an iki tane çocuğu olan çift düğün hazırlıklarına başlamış bile. Ne diyelim, bir daha yumuşacık olduğumuz bir aşk kıssası dinledik.
❤

Jasmine’nin yaşadıklarını anlattığı TikTok görüntüsünü buradan izleyebilirsiniz;

Siz bu mevzuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…