Misafirliğe Gittikleri Meskende Başlarına Gelen En Acayip Olayları Anlatırken Hepimizi Dumur Eden 15 Kişi

amerikali

Yeni Üye
Reddit’te bir kullanıcı ‘Yatıya kaldığınız bir meskende başınıza gelen en saçma şey neydi?’ diye sordu, ortaya birbirinden enteresan karşılıklar çıktı. Biz okuduklarımıza inanamadık, bakalım siz ne düşüneceksiniz…????

Kaynak: https://www.reddit.com/r/AskReddit/co…

1. “Üniversitedeyken arkadaşımın erkek kardeşi epeyce makûs bir otomobil kazasında vefat etmişti.”

“Cenazeden daha sonra ona eşlik etmek için geceyi beş yakın arkadaş onlarda geçirdik. Bir arkadaşım tuvalete gitti fakat epeyce uzunca bir süre geri dönmedi. Halbuki tuvaleti su basmış. En küçük oğullarını kaybeden aile bir de bu biçimde saçma bir şeyle uğraşmak zorunda kalmıştı…”

2. “Arkadaşımın babasının müstehcen içerikli mecmualarını bulmuştum.”

3. “Ben uyurken konuta hırsız girmiş. Sabah kalktığımda herkes benden şüpheleniyordu. hayatımın en berbat günüydü.”

4. “Bir arkadaşımın konutuna misafirliğe gitmiştim. O gün orada kalacaktım. Arkadaşım tuhaf hareketler yapmaya başlayınca rahatsız olup ona meskene gitmek istediğimi söylemiş oldum.”

“Gerçekten hudut krizi üzere bir şey geçirdi. Masanın üstüne çıktı, bağırmaya başladı, bilgisayarımın ve işim için hayli değerli olan kağıtlarımın üstüne dondurma döktü. daha sonra da meskenden gitmeme müsaade etmedi. Sahiden çok garip ve müthiş bir geceydi.”

5. “Sabah arkadaşımın çığlık sesleriyle uyandım. Ailem çabucak ailesini arayıp haber verdi. Hastaneye gittiler ve gece apandisitinin patladığını öğrendik.”

6. “Benim değil ancak bir arkadaşımın başına gelmişti. Arkadaşım uyurken yatağa s*çınca konut sahibi olan çocuk, arkadaşımın poposunu çarşafla silip odadan çıkmış.”

7. “Doğum günümde arkadaşım dikkat çekebilmek için nöbet geçiriyormuş üzere yapmıştı. O kadar korkmuştuk ki.”

8. “Yüzümde bir fareyle uyanmıştım. Daha makus ne olabilir?”

9. “O gün doğum günüm olduğu için birkaç arkadaş diğer bir arkadaşımızın meskeninde kalacaktık.”

“Sabah uyandığımızda aramızdaki en sessiz sakin arkadaşımızın meskende olmadığını fark ettik. Yatağın üstünde de tuhaf lekeler ve garip bir koku vardı. Başımı çevirir çevirmez meskenin her yerinde kusmuk lekeleri olduğunu fark ettim. Gece kusmaya başlayınca annesini aramış. Annesi de onu alıp konuta götürmüş ancak bize geri dönüp gecenin bir yarısı meskendeki tüm kusmukları temizleyeme çalışmış…”

10. “Eski bir sınıf arkadaşımız yatılı konuk olarak gittiği konutta ömrünü kaybetmişti. Kendisi 10 yaşlarındayken bir kalp rahatsızlığı geçirmişti. O gece maalesef ki vefat etmiş…”

11. “Ağabeyim ve en yakın arkadaşı bir arada bir bardağın içine işeyip gelmesini istemedikleri arkadaşlarına çişlerini elma suyu diye içirmeye çalışmışlar.”

12. “Bir arkadaşım bizde kaldığı gün ishal olmuş ve tüm yatağa s*çmıştı. O gittikten daha sonra konutta o kadar ağır bir koku vardı ki kokuyu çıkaramayınca meskene paklık gorevlilerini çağırmıştık.”

13. “Oğlum okulda arkadaş edinmekte hayli zorlanıyordu fakat bir çocukla tanışmış ve onu akşam bizim meskene kalması için davet etmişti.”

“Ben de çocuğun ailesiyle görüşüp ikna etmiştim fakat çoğun anneannesi oldukça kaygılı görünüyordu. Ben bunu olağan bir ebeveyn kaygısı sanmıştım. Çocuk meskene geldikten 1 saat daha sonra konutumuzu yakmaya çalışmıştı. Şoke olmuş ve çabucak müdahale etmiştim lakin fark etmeseydim yangın çıkabilirdi. O anda ailenin niye kaygılı olduğunu anlamıştım.”

14. “Gece ezkaza ailesinin seks yaptığına şahit olmuş ve görmemiş üzere yapıp odadan çıkmıştım.”

15. “Arkadaşım o gün epeyce fazla içmişti. Başımın üstünden halıya işediğini gördüm.”

BONUS: “Gece erotik hayaller gördüğüm için uykumda bağırarak inlemiş ve tüm mesken halkını uyandırmışım…”