Sarıgül’den elektriği kesilen Kılıçdaroğlu’yla ilgili açıklama

mudhaber

Aktif Üye
TDP Genel Lideri Mustafa Sarıgül, CHP önderi Kemal Kılıçdaroğlu’nun meskeninin elektriğinin kesilmesine reaksiyon gösterdi. Kılıçdaroğlu’nun artırımlara dikkat çekmek için fatura ödememe sonucu aldığını vurgulayan Sarıgül, “Bu ve gibisi haller siyasetin ortasında vardır. Bu niçinle meskeninin elektriğinin kesilmesini kınıyorum. Sorumluları bu yanlıştan derhal dönmeye çağırıyorum” dedi.

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Lideri Mustafa Sarıgül, elektrik faturalarına gelen artırımlara dikkat çekmek gayesiyle faturasını ödemeyen ve bugün itibariyle konutunun elektrikleri kesilen CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na takviye verdi.

“YAKIŞIKSIZ BİR HAREKET”

Yazılı bir açıklama yapan Sarıgül, Kılıçdaroğlu’nun artırımlara dikkat çekmek için bu biçimde bir yol izlediğini vurgulayarak, “Bu ve gibisi haller siyasetin ortasında vardır. Bu niçinle meskeninin elektriğinin kesilmesini kınıyorum. Yakışıksız bir hareket olarak görüyorum. Siyaset hasımlık değildir, siyaset tahammül etmektir. Sorumluları bu yanlıştan derhal dönmeye çağırıyorum” sözlerini kullandı.