Yekta Kopan ile Yarının Dünyası’nın yeni döneminin birinci konuğu Tülin İhtimam oldu

amerikali

Yeni Üye
Tülin İhtimam: “Başkasına el vermeden sanatkarın omurundaki döngü tamamlanmıyor”

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve başkan kripto varlık süreç platformu Paribu’nun YouTube kanalında izleyicilerle buluşan “Yekta Kopan ile Yarının Dünyası” programında, yeni dönemin birinci konuğu oyuncu Tülin İtina oldu.

“Yekta Kopan ile Yarının Dünyası” programı, birbirinden kıymetli konuklarıyla Paribu YouTube kanalında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Geçtiğimiz sezon Şebnem Bozoklu, Nejat Yavaşoğulları, Meltem Cumbul, Emre Karayel, Nilperi Şahinkaya, Mesut Mühlet, Yasemin Şefik, Nova Norda ve Tolga Çevik gibi ünlü isimleri ağırlayan Yekta Kopan ile Yarının Dünyası’nda 3. dönemin birinci konuğu oyuncu Tülin İtina oldu.

“Bir inadım var ve onun değişmeyeceğini kabul etmeye başladım.”

Kendi yapmak istediklerine daha fazlaca odaklandığı bir yılı geride bıraktığını söyleyen Tülin İhtimam, gündemini, beklentilerini ve maksatlarını Yekta Kopan ile paylaştı. Yekta Kopan’ın “yaşamında değiştirmeyeceğin şeyler nelerdir?” sorusuna “Bir inadım var ve onun değişmeyeceğini kabul etmeye başladım.” yanıtını veren Özen, ayrıyeten Bahçe Galata’dan Nora 2 tiyatro oyununa, ezber yeteneğinden bölümde yetişen yetenekli bayan sanatkarlara kadar bir fazlaca hususa değindi. Sahnede bir öteki başarılı oyuncuyu izlediğinde yaşadığı hazzı anlatan İtina, diğerine el vermedikçe sanatkarın yaşamında döngünün tamamlanmadığının da altını çizdi.

Tülin Özen’in tiyatronun geleceğini değerlendirdiği, kendi hayallerinden ve podcast dünyasıyla olan bağlantısından bahsetmiş olduğu sohbeti Paribu’nun YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı